WeTu Analytics

Ayada Maldives

Beach Villa

Te nadmorskie wille położone są na idyllicznych odcinkach białych piaszczystych plaż i oferują spokojny relaks zarówno na rozległym prywatnym odkrytym, jak i małym basenie otoczonym bujną roślinnością. Plaża oddalona jest o zaledwie kilka kroków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunset Beach Suite

Te przestronne apartamenty typu suite położone są przy plaży i oferują dużą część dzienną, duży prywatny taras, mały basen oraz ogród, które są idealnym miejscem na romantyczne prywatne kolacje z bezpośrednim dostępem do plaży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean Villa

Te wille nad wodą położone nad laguną pozwalają na sielankową kontemplację podczas odpoczynku na hamakach oceanicznych z łagodnym docieraniem fal. Te przestronne wille oferują prywatny taras, hamaki oceaniczne, mały basen, nieprzerwany widok na horyzont i bezpośredni dostęp do laguny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunset Lagoon Suite

Apartamenty te położone są na lądzie z odkrytym tarasem nad oceanem i łączą unikalne elementy tropikalnego ogrodu z magicznym widokiem na lagunę. Wille te dysponują dużą powierzchnią obejmującą część dzienną i sypialną oraz łazienkę otwartą w kameralnym ogrodzie. Do dyspozycji Gości są przestronne odkryte tarasy z miękkimi sofami huśtawkami, mały basen, aby dodatkowo poprawić spokój i bezpośredni dostęp do laguny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunset Ocean Suite

Te apartamenty typu suite oferują absolutny luksus i spokój nad Oceanem Indyjskim. Obejmują one główną sypialnię z łazienką oraz część dzienną ze szklanym panelem podłogowym, dodatkową łazienkę i spiżarnię, ogromny taras słoneczny z hamakami oceanialnymi oraz bezpośredni dostęp do laguny i nieskończone widoki na horyzont.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ayada Maldives

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania