WeTu Analytics

Hermanus Lodge on the Green

Mountain Room

Ten klimatyzowany pokój oferuje łóżko typu king-size, w pełni wyposażoną łazienkę oraz balkon z widokiem na góry rezerwatu przyrody Fernkloof. Wyposażenie obejmuje telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz darmową sieć WIFI.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard rooms ( Rooms 2 and 3 )

Dwa pokoje standardowe dysponują balkonem, klimatyzacją, telewizorem z dostępem do kanałów telewizji DSTV, sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, suszarką do włosów oraz łazienką z prysznicem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golf Course Facing Rooms

Pokoje te dysponują balkonem, minibarem, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, odtwarzaczem DVD, sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, suszarką do włosów oraz klimatyzacją. Z pokoi tej kategorii roztacza się widok na 25. zieloną okolicę.

Pokój 4 posiada łazienkę z prysznicem i otwartą wanną

Pokój nr 5 obejmuje łazienkę z prysznicem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Garden Room

Ten przestronny pokój mieści się na parterze i dysponuje łazienką oraz patio z widokiem na 25. zieleń pola golfowego Hermanus. Wyposażenie obejmuje telewizor z kanałami DSTV, klimatyzację, sieć WIFI, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów i sejf.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Courtyard Room

Jest to pokój na otwartym planie z bezpośrednim dostępem do basenu oraz prywatnym małym patio. W pokoju znajduje się wanna i prysznic, łazienka, toaleta i biurko. Pokój wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów DSTV, klimatyzację i sieć WIFI.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Hermanus Lodge on the Green

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania