WeTu Analytics

Evening Shade

Trip to The Winery

W Kristall Kellerei Exclusive Boutique Winery, w pobliżu uroczego miasta Omaruru. Wyjątkowa
warunki klimatyczne, takie jak mróz, ekstremalne ciepło i zanurzenie nie ma przeszkód, ale są raczej zintegrowane
do naszych nagradzanych produktów.

Owocowe i świeże to przymiotniki, które przychodzą na myśl, gdy cieszą się naszymi wybornymi winami i alkoholi. Nasze wyjątkowe otoczenie przyciąga mnóstwo rzadkich ptaków, co czyni nas „radem ptaków”. Talerz z namibijskimi specjałami zapewni spokojny pobyt w spokojnej okolicy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nature Walk

Dla tych gości, którzy mają ochotę na ćwiczenia są miejscowi dżentelmeni, którzy zabierają Cię na pół dnia lub całodniową wędrówkę w górach Erongo. Następnie pokażą ci petroglify lub malowidła jaskiniowe pozostawione setki lat temu przez ludzi San. Istnieją dwie winnice i czekoladka w mieście, jak również gotowy do odwiedzenia. W pobliżu znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić, ścieżki dinozaurów w pobliżu Kalkfeld, Gór Erongo i Spitzkoppe są również wystarczająco blisko na jednodniową wycieczkę.

Istnieją również trzy pobliskie domki, które mogą oferować napędy do gier z wcześniejszymi osadami. Wielu naszych gości wykorzystuje swój czas w Omaruru, aby złapać oddech w drodze na wybrzeże lub do Etosha. Chętnie pomożemy w dokonaniu uzgodnień dla naszych gości dla któregokolwiek z powyższych. Ponieważ mieszkam tu od 23 lat, mam doskonałą wiedzę na temat dróg i jak najlepiej dotrzeć stąd, bezpiecznie i wygodnie. Mogę również dostarczyć wgląd w miejsca do zatrzymania i rzeczy do zrobienia po drodze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Evening Shade

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania