WeTu Analytics

Sun City Hotel

Valley of Waves

Park wodny Valley of Waves jest legendarnym ośrodkiem Sun City dla wszelkiego rodzaju zabawy wodnej. Ten słynny park wodny Sun City oferuje przyjazne rodzinie atrakcje wodne, które są atrakcyjne dla poszukiwaczy przygód w każdym wieku. Zarówno w ciągu dnia, jak i w ośrodku Sun City Resort Goście mogą spędzić cały dzień ekscytujących zajęć, z wyznaczoną strefą dla dzieci i ratownikami na służbie. Główną atrakcją w Dolinie Waves jest Roaring Lagoon — basen falowy o powierzchni 6 500 metrów kwadratowych z mechanizmami hydraulicznymi, które generują fale o wysokości prawie 2 metrów co 90 sekund.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Temple of Courage

Być może nawet bardziej znana niż Dolina Fal, Świątynia Odwagi obiecuje radosny przypływ adrenaliny z 17-metrowym spadkiem na 70 metrów zjeżdżalnią. Niemal pionowy zjeżdżalnia przenosi jeźdźców pod mostem i rozpryskuje się do małego basenu. Są też dwa zjeżdżalnie — Tarantula i Skorpion oraz dwie przejażdżki rurowe — Viper i Mamba.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Royal Baths

Ten prywatny basen dla dorosłych znajduje się nad The Brew Monkey at the Valley of Waves inspiruje Cię do nurkowania i pływania okrążeń. Otoczony bujną dżunglą hotel The Royal Baths jest idealnym miejscem na relaks po aktywnie spędzonym dniu w Sun City.

- Godziny pracy: 08h00 - 19h00 (czas doliny fal — okresy szczytowe) po tym czasie będą otwarte zgodnie z normalnym czasem Doliny Wave
- bezpłatny wstęp do wszystkich mieszkańców hotelu i Sun Vacation Club po okazaniu karty rezydenta
- opłata za wstęp na dzień: R50 (gość otrzyma opaskę do identyfikacji)
- bezpłatny szpikulec do owoców
— bezpłatny koktajl bezalkoholowy
- Gość do okazania dokumentu tożsamości na życzenie
- Maksymalna pojemność: 200 osób
- W altanach dostępne są prywatne masaże.
- Bar Observatory przeznaczony jest wyłącznie dla Gości obiektu The Royal Baths.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Maze of The Lost City

Największy stały labirynt na półkuli południowej, Labirynt Zaginionego Miasta zbudowany jest ze sztucznego kamienia i drewna, tworząc iluzję starożytnego odkrycia archeologicznego. To tak samo zabawne dla rodzin, jak dla budowania zespołu i funkcji korporacyjnych. Labirynt Zaginionego Miasta został dodany do Sun City Resort we wrześniu 2012 roku i obejmuje pół akra. Do Labiryntu można dostać się przez most wiszący o długości 100 metrów od centrum rozrywki i oferuje jedne z najbardziej spektakularnych widoków na ośrodek, szczególnie na Pałac Zaginionego Miasta i pole golfowe Gary Player. Kiedy zapada noc, płonące pochodnie oświetlają ścieżki wzdłuż komór. Na końcu The Labirynt of the Lost City znajduje się Labirynt Bar, który oferuje wybór zimnych piw rzemieślniczych z kranu. Menu piwa rzemieślniczego jest regularnie aktualizowane, więc zawsze można spodziewać się czegoś nowego w tym wyjątkowym barze labiryntowym Sun City. Ten labirynt Sun City może być wynajęty na prywatne imprezy, konferencje lub jako jadalnia, która może pomieścić do 200 osób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Gary Player Country Club Golf Course

Pole golfowe Gary Player Country Club, zaprojektowane przez Gary'ego Player, to 18-dołkowe pole spacerowe par-72, z 5 km ścieżką biegową wzdłuż pola. Zbudowany w wymarły krater wulkaniczny, ten nieskazitelny raj golfowy jest zgodny z rygorystycznymi specyfikacjami amerykańskiego PGA i został niedawno uznany za najlepsze pole golfowe w Republice Południowej Afryki w World Golf Awards 2015. Jest także domem dla corocznego Nedbank Golf Challenge, który jest gospodarzem niektórych światowych legend golfowych.

Kiedy budowa Sun City Resort rozpoczęła się w 1978 roku, podjęto decyzję o zbudowaniu pola golfowego, które będzie rywalizować z najlepszymi na świecie. Dziś, pomimo sztywnej konkurencji, Gary Player Country Club jest zasłużenie zaliczany do najbardziej prestiżowych pól golfowych na kontynencie afrykańskim.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lost City Golf Course

Popularność Sun City Resort doprowadziła do zaprojektowania i rozwoju Lost City Country Club. Gary Player został ponownie wezwany do poszerzenia swojej wiedzy zawodowej poprzez projektowanie pola golfowego. Pole pokryte jest odporną trawą Kikuyu, podobnie jak pole golfowe Gary Player Country Club w Sun City, oferuje faliste równiny, rozległe tory wodne, tereny górskie i niewielkie obszary pustyni. To doskonałe pole golfowe oferuje również graczom charakterystyczny region pokryty szeregiem jezior, które oddzielają dziewiątą od ostatniego dołka. W 13. dołku znajduje się zielona w kształcie kontynentu afrykańskiego, wraz ze stawem, w którym znajdują się liczne krokodyle Nilu, dodając do prawdziwego afrykańskiego uroku tego kursu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sun City Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania