WeTu Analytics

Ejardini

LUXURY VILLA 1

Luxury ma nowy adres. Hotel Ellerman House Villa jest uosobieniem bogatego życia kapetońskiego, co zapewnia gościom niezrównaną prywatność i obsługę.

Ta trzypiętrowa willa jest niezależna od Ellerman House i dysponuje 5 przestronnymi sypialniami, strefą rozrywki z tarasem i basenem, salonem telewizyjnym, jadalnią, gabinetem oraz w pełni wyposażoną kuchnią. W cenę zakwaterowania wliczono prywatny szef kuchni i zespół gościnności. Goście mogą korzystać z basenu spa, strefy relaksacyjnej i łaźni parowej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

LUXURY VILLA 2

Obiekt oddalony jest o kilka minut spacerem od plaż Clifton oraz o 10 minut jazdy samochodem od zatoki Camps Bay, nabrzeża V&A i centrum miasta. Dzieci w każdym wieku są mile widziane.

Ten najnowszy dodatek definiuje grawitację, ultranowoczesna architektura i zapierające dech w piersiach widoki na Ocean Atlantycki. Oddzielna od Ellerman House jeszcze na tej samej nieruchomości, Villa Two oferuje wszystkie zalety związane z jednym z najbardziej ekskluzywnych małych hoteli na świecie w połączeniu z ostatecznym luksusem życia — pełną prywatność i dyskretną obsługę indywidualną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zaprojektowany z myślą o wymagających luksusowych podróżach, uosabia wspaniały styl życia plażowego, dla którego Cape Town stał się sławny na całym świecie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ejardini

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania