WeTu Analytics

True North

Explorer Class Stateroom

Pokoje klasy Explorer mieszczą się na górnym pokładzie i dysponują dużymi panoramicznymi oknami oraz łóżkami typu king-size, które można zamienić na łóżka pojedyncze. W każdym z nich znajduje się łazienka z 2 umywalkami oraz zestawem kosmetyków z lodówką, kabiną rozrywkową oraz telefonem z dostępem do kanałów satelitarnych. Gniazdka zasilające zapewniają wyjście 240V i 110V.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

River Class Cabin

Te dwuosobowe domki typu River Class mieszczą się na środkowym pokładzie i dysponują dużymi oknami z obrazami oraz łazienką. Każda kabina wyposażona jest w łóżko typu king-size, które można zamienić na łóżka pojedyncze. Pozostałe udogodnienia obejmują kabinę rozrywkową oraz telefon z dostępem do kanałów satelitarnych. Gniazdka zasilające zapewniają wyjście 240V i 110V.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean Class Twin Cabin

Kabiny Ocean Class z 2 łóżkami pojedynczymi znajdują się na dolnym pokładzie i oferują 2 iluminatory, łazienkę oraz 2 łóżka pojedyncze. Pozostałe udogodnienia obejmują kabinę rozrywkową oraz telefon z dostępem do kanałów satelitarnych. Gniazdka zasilające zapewniają wyjście 240V i 110V.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

True North

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania