WeTu Analytics

Inyati Game Lodge

RESTAURANT

Miejsca do siedzenia i jadalni dla gości Inyati są strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić zapierające dech w piersiach widoki na wieloletnią rzekę Sand, zapewniając ciągłe i obfite źródło wody, szczególnie ważne podczas suchych zimowych miesięcy.

Śniadanie serwowane jest na przestronnym drewnianym tarasie widokowym, który oferuje wyjątkowe i inspirujące możliwości oglądania gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

TRADITIONAL BOMA

Rozkoszuj się wykwintną kuchnią i delektuj się wyjątkowymi winami przy przytulnym, trzaskającym ogniu.

W wybrane noce, jeśli pozwala na to pogoda, organizujemy tradycyjne spotkania boma, zapewniając niezapomniany sposób na zanurzenie się w wieczornym safari pod afrykańskim nocnym niebem.

W Inyati z dumą oferujemy różnorodny wybór najwyższej jakości win południowoafrykańskich pochodzących z cenionych farm winiarskich i posiadłości w regionie Cape, zapewniając naszym gościom niezwykłe wrażenia z wina.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

BUSH DINING

Kolacje buszkie pod afrykańskim nocnym niebem to ukochana tradycja wśród gości Inyati.

Inyati szczyci się również prezentacją wyboru wyjątkowych win z Afryki Południowej, starannie przygotowanych przez renomowane farmy winiarskie i posiadłości w regionie Cape, zwiększając ogólną radość z doznania kulinarnego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

SUNDOWNERS

Kiedy światło dzienne wkracza w zmierzch, czas na wieloletnią tradycję safari: zachód słońca!
Sundowner to po prostu napój o zachodzie słońca. 🥂

#inyatisafari #inyatimoments #safaridreaming #safariexperience #safariquest #goldensunset #nofilterneeded #naturesbeauty

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Inyati Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania