WeTu Analytics

Inyati Game Lodge

SAFARIS

Wysoko wyszkoleni i doświadczeni strażnicy i trackery zapewniają, że Twoje safari zalicza się do najlepszych w Afryce.

W Inyati możesz cieszyć się fantastycznymi przygodami z afrykańską dziką fauną na każdym dysku gry. Zobacz najbardziej imponującą faunę Afryki w godzinach porannych i popołudniowych/wieczornych rozgrywek w otwartych pojazdach safari z napędem na 4 koła z ekspertami przewodnikami i trackerami Shangaan.

Dyski gier przemierzają obszar o powierzchni 10 000 hektarów (24 700 akrów), a surowe limity pojazdów podczas obserwacji zapewniają ekskluzywność oglądania gry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

FISHING

Inyati oferuje wędkowanie jako dodatkowa aktywność między czasów jazdy gry. Sprzęt wędkarski jest dostarczany przez Lodge.

Wędkowanie odbywa się w rzece Sand River i na grobli. Bezpieczeństwo gości jest najważniejsze i zawsze towarzyszy im uzbrojony strażnik lub tropiciel.

W Sand River znajduje się ponad 37 gatunków ryb - najczęściej z nich to:
Ostry Zęb Sum (Barrel), Mozambik Tlipia (Leszcz), Piskniki, Tygerfish, Małe Usta Żółte Ryby, Błotnice

Oprócz relaksującego aspektu wędkowania, jest to wspaniały sposób na bycie w jednym z krzaków, słuchanie śpiewu różnych gatunków ptaków lub dźwięków hipopotamów w oddali.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

BUSH WALKS

Muszą dla wszystkich entuzjastów przyrody jest spacer po buszu. To daje gościom ostateczne, bliskie dzikim doświadczeniem i szansę skupienia się na mniejszych mieszkańców krzewów, w tym ptaków, owadów i motyli.

Można odkryć ciekawy świat drzew, traw, kwiatów, geologii i ekologii. Czasami grę można zobaczyć na spacerach - w tym „Big 5”.

Spacery w Bush odbywają się przed lub tuż po śniadaniu, w zależności od pory roku i panujących warunków pogodowych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

CELEBRATIONS

Obchodzimy specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice lub inne kamienie milowe, Inyati z przyjemnością pomoże w tworzeniu niezapomnianych wrażeń.

Wszystkie istotne informacje muszą być przekazane do naszego działu rezerwacji w celu dokonania przygotowań.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

NETWORK IN NATURE

Inyati posiada idealne miejsce konferencyjne o nazwie TreeTops ze względu na jego położenie w szczytach drzew nad brzegiem rzeki Sand, około 3 km od głównego domku. Jest to idealne miejsce do organizowania intymnych ceremonii ślubnych lub konferencji firmowych. TreeTops oferuje możliwość spotkań skupionych, ale zapewnia doskonałe miejsce na relaks pod koniec dnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

SSW Rhino Protection Helicopter Programme

Inyati Game Lodge zawsze był zwolennikiem programu ochrony nosorożca i może pochwalić się tym, że jesteśmy największym darczyńcą całkowitego kosztu programu śmigłowców.

Kłusownictwo nosorożca poważnie wpłynęło na prawie wszystkie rezerwy w Republice Południowej Afryki i w rezultacie Sabi Sand Wildtuin zobowiązało się do zapewnienia bezpiecznej przystani dla nosorożca. W 2013 roku, po znacznych stratach nosorożca w okolicy i w całym kraju, Sabi Sand podjęła się realizacji dużego projektu ochrony nosorożca mającego na celu stworzenie sanktuarium dla naszego nosorożca.
SSW opracowała wielowarstwową interwencję bezpieczeństwa i zainwestowała w ogrodzenie obwodowe Hi-Tec, buty na ziemi, pojazdy, K9, sprzęt bezpieczeństwa, wywiad i rygorystyczną kampanię zaangażowania społeczności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

PHOTOGRAPHY

Inyati jest rajem fotografa. Nieustannie zmieniające się niebo o świcie i zmierzchu, szybko poruszające się burze błyskawiczne po południu i niezliczone fascynujące zwierzęta, ptaki i owady utrzymują aspirujących i profesjonalnych fotografów na stałe urzekają.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Inyati Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania