WeTu Analytics

Helicopter Horizons

Scenic/ Photography Flights - One Hour / 45 minutes / 30 minutes

Nasze loty sceniczne/fotografia są nie przegap okazji. Chwilę po odejściu będziesz cieszyć się zapierające dech widoki widziane tylko z helikoptera. Poznaj krystalicznie czyste kanały wodne, które przemierzają laguny, podczas podróży w głąb zielonych terenów zalewowych, aby zbadać obfitą dzikość regionu Okavango.

Wyjmujemy drzwi, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia fotograficzne, latając nad najbardziej odległymi, niezamieszkałymi i dzikimi obszarami Delty Okavango. Loty malownicze prowadzone są o każdej porze dnia, z zapalonymi fotografami zwykle preferują wczesne poranki lub późne popołudnie. Podczas gdy niektórzy goście wolą latać w okresie sjesty, aby nie przegapić innych zajęć obozowych.

Lot trwa 1 godzinę, 45 minut i 30 minut.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Helicopter Transfers

Dla tych, którzy chcą pominąć długą drogę do następnego celu, to prywatny transfer helikoptera będzie tuż w alejce.

Transfer helikopterem jest bardziej ekskluzywną opcją, a także szansą na uczynienie transferów niezapomnianych wrażeń z safari. Lot jest płynny, szybki i ma dodatkową premię, że jest w stanie wylądować praktycznie wszędzie.

Helicopter Horizons oferuje prywatny transfer helikopterem z Maun do wszystkich obozów i domków w regionie Okavango, a także transfery międzyobozowe.

W przypadku transferów grupowych używamy wielu śmigłowców, które odlatują i przylatują razem, aby nie rozdzielać grup. To często dodaje jeszcze więcej emocji do podróży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Helicopter Safaris

Safari helikoptera Horizons to ekskluzywne i spersonalizowane safari wokół Delty Okavango, wykorzystujące helikopter jako główny środek transportu. Śmigłowce mają unikalną korzyść z możliwości lądowania praktycznie w dowolnym miejscu, dzięki czemu nawet niektóre z najbardziej odległych i niezamieszkałych obszarów są dostępne. Nasze safari dla helikopterów są bardzo elastyczne i mogą być planowane wokół konkretnych potrzeb i pragnień.

Dostępne safari helikoptera obejmują:

Double Okavango Delta - Chociaż może to przejść przez jedną nazwę, Okavango Delta, to jest mało jedno miejsce, istnieje wiele miejsc do zwiedzania w regionie. Jeśli odkrywanie Delty Okavango nieco więcej niż zwykle przystanki jest twoją misją, jednocześnie utrzymując czas podróży i koszty niskie, to trasa Double Okavango Delta jest doskonałym rozwiązaniem. Można zatrzymać się w różnych obozach „lądowych” i „wodnych”, dając możliwość obejrzenia różnych krajobrazów i dzikich zwierząt.

Północna Botswana i Victoria Falls - przyciąganie do wyjścia poza Delta jest siłą trudną do oprzeć. Więc, przymocuj się i kierujmy się na północ za wody do większych regionów Chobe Selinda, Linyanti i Kwando. Obszar ten jest domem dla ogromnej populacji słoni, wieloletnich rzek i rozległych otwartych lasów, stanowi wyraźny kontrast z wodną pustynią Delty. Potem pójdziemy trochę dalej, poza granicami Botswany, na przystanek w Potężnym Wodospadzie Wiktorii.

Okavango Delta & Kalahari - Kontrastując swój bujny sąsiad, Kalahari stanowi większość obszaru lądowego Botswany, grając sezonowo gospodarzem zróżnicowanej populacji gatunków. Jest to również dom przodków ludzi San. Wizyta w tych częściach, w połączeniu z Deltą Okavango, zapewni całościowe zrozumienie tego wspaniałego kraju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Filming and Photography

Helicopter Horizons zapewnia platformę do specjalistycznej fotografii lotniczej i filmowania. Współpracowaliśmy z kilkoma międzynarodowymi ekipami filmowymi. Delta Okavango to unikalny ekosystem, który jest jednym z największych miejsc do oglądania dzikiej przyrody, oferując niekończące się możliwości fotografowania/filmowania dla dobrego materiału.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Exclusive Champagne Stops

Aby jeszcze bardziej niezapomniane wrażenia, możesz dodać szampana do każdego lotu za pomocą Helicopter Horizons.

Wylądujemy w odległym miejscu na kilka minut, by rozkoszować się francuskim szampanem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Authentic Village Experience

Dla tych, którzy szukają doświadczenia kulturowego w Botswanie, udostępniamy jedne z najbardziej odległych wiosek w delcie Okavango. Wycieczka, która trwa około dwóch godzin, rozpoczyna się od odebranych gości z obozu na malowniczy lot do wioski, do której zostaliśmy zaproszeni. Wycieczka prowadzona jest przez lokalnego przewodnika, który wyjaśnia aspekty życia na wsi, takie jak architektura, przekonania religijne, polowanie i wędkarstwo. Istnieje również możliwość poznania lokalnych rzemieślników.

Jest to również doskonałe doświadczenie fotograficzne zarówno z aspektów kulturowych, jak i dla zapalonego ptaka i fotografa krajobrazu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Half Day Trip to UNESCO World Heritage Site Tsodilo Hills

Helicopter Horizons z dumą oferuje pół dnia doświadczenia, aby zwiedzić prehistoryczne klify Tsodilo, wyłaniające się z okolicznych równinach pustyni Kalahari w odległej północno-zachodniej części kraju. Ta skalista wychodnia, wznosząca się o 1400 metrów, jest najwyższym punktem Botswany i rzadko odwiedzana.

Istnieją dowody ludzkiej działalności sięgające ponad 100 tysięcy lat. Święte miejsce dla rdzennych mieszkańców San, którzy wierzą, że te skały przynoszą pozytywną energię. Tutaj znajdziesz również jedno z najwyższych stężeń starożytnej sztuki rockowej na Ziemi, prehistoryczne klify są pięknie ozdobione m.in. nosorożcami, ziemią i słoniami pomalowanymi na czerwono.

Jako nasz gość będziesz miał niezapomniany lot helikopterem nad Deltą Okavango, w Tsodilo będziemy towarzyszyć skromny i zawsze uśmiechnięty przewodnik San, który wyjaśni fascynujące dzieła sztuki, przedstawiając starożytną historię o tej ziemi kilku turystów dostać do doświadczenia. Istnieje wiele szlaków, jeden z nich prowadzi do miejsca, w którym przodkowie San wierzyli, że ich twórca opuścił wszystkie stworzenia z nieba, najpierw ludzi, potem zwierzęta, aby pomóc im przetrwać.

Jest to doświadczenie, które porusza duszę i napełni cię przez całe życie wspomnieniami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Helicopter Horizons

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania