WeTu Analytics

Helicopter Horizons

Doors Off Scenic Flights

Chwilę po odlocie Maun lub Camp będziesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami widzianymi tylko z helikoptera.

Poznaj krystalicznie czyste kanały wodne wijące się przez laguny, podróż w głąb bujnych zielonych równin zalewowych, odkrywając niektóre z wielu gatunków zwierząt w regionie Okavango. To jedyna w życiu okazja, której nie można przegapić.

Usuwamy drzwi z helikoptera, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia fotograficzne podczas lotu nad jednymi z najbardziej odległych, niezamieszkane i dzikie obszary delty Okawango. Loty widokowe odbywają się o każdej porze dnia, z zapalonymi fotografami zwykle preferującymi wczesny poranek lub późne popołudnie. Podczas gdy niektórzy goście wolą latać w okresie sjesty, aby nie przegapić innych zajęć obozowych.

Dostępna jest godzina, 45 minutowe i 30 minutowe loty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Camp & Lodge Transfers

„Prywatne podróże po delcie”

Transfery helikopterem są bezpośrednie & prywatne i obsługiwane na wysokości obserwacji dzikiej przyrody w celu potencjalnych obserwacji podczas lotu.

Goście otrzymują zestawy słuchawkowe do stałej komunikacji z naszymi bardzo kompetentnymi pilotami, aby upewnić się, że masz doświadczenie z przewodnikiem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Filming and Photography

Helicopter Horizons stanowi platformę do specjalistycznej fotografii lotniczej i filmowania. Współpracowaliśmy z kilkoma międzynarodowymi i lokalnymi ekipami filmowymi, w tym National Geographic, NHFU, Disney, BBC i CNN. Delta Okavango to wyjątkowy ekosystem, który jest jednym z największych miejsc dla dzikiej przyrody, oferując niekończące się możliwości fotografowania i filmowania niesamowitych materiałów filmowych. Helicopter Horizons ma dostęp do platform, które ułatwiają uzyskanie świetnego materiału filmowego. Helikopter oferuje wyjątkową perspektywę i często dyskretną i płynną metodę uzyskiwania wspaniałych strzałów.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy zapalonym fotografem amatorem, który doskonali swoje hobby, jest to doświadczenie z listy rzeczy do zrobienia, aby uchwycić idealne ujęcie delty Okavango z bardzo wyjątkowej perspektywy. Twój kompetentny pilot oferuje doświadczenie z przewodnikiem, upewniając się, że każdy widok i obserwacja są idealnie przygotowane do najlepszego ujęcia. Znajdą i podkreślą największe skarby terenu poprzez całkowicie nieograniczony widok gwarantowany przez usunięcie drzwi. Wiele z najbardziej odległych obszarów Delty nie jest dostępnych w żaden inny sposób, perspektywa powietrzna to idealny sposób, aby spojrzeć na rozległą deltę i jej meandrujący labirynt krystalicznie czystych kanałów. Pierwsze i ostatnie światło, znane jako złote godziny, oferują najlepsze warunki oświetleniowe, aby uchwycić idealne zdjęcie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Helicopter Safaris

Helicopter Horizons to idealne uzupełnienie każdego planu podróży Botswana Safari. Działamy w całej Botswanie z sezonowych terenów zalewowych i stałych lagun delty Okavango, przelewy regionu Linyanti, równiny rezerwatu zwierzyny Kalahari i patelnie solne Makgadikgadi.

Safari Helicopter Horizons to ekskluzywny i spersonalizowany sposób na poznanie tego, co najlepsze w Botswanie. Nasz zespół pilotów jest bardzo doświadczony i niezwykle pasjonuje się dzieleniem się swoją miłością do regionu z każdym gościem na pokładzie.

Kompletny plan podróży safari obejmie prywatne transfery bezpośrednio do preferowanych domków w sercu najbardziej odległych obszarów Botswany. Loty widokowe w całej trasie pozwolą helikopterowi poprowadzić Cię przez najbardziej niezamieszkane obszary, dostępne tylko helikopterem i obsługiwane drzwi wyłączone, gwarantując nieograniczone widoki i idealne ustawienie do fotografii z zupełnie wyjątkowej perspektywy.

Twoje spersonalizowane safari helikopterem zagwarantuje, że opuścisz Botswanę, zawsze chcąc wrócić.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tsodilo Hills Experience

Cztery skaliste wzgórza, w tym najwyższy punkt Botswany, uderzająco wydostał się z okolicznych równin pustyni Kalahari, tworząc Tsodilo, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w odległej północno-zachodniej części kraju; zdecydowana konieczność- zobacz dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż dzikiej przyrody w Botswanie. Ponad 4 500 malowideł naskalnych, niektóre sięgające około 26 000 lat wstecz, zdobią skały kwarcytowe w kolorze prawoślazu. Wzgórza są święte dla San, który wykorzystywał jaskinie i wiosnę tutaj do końca XX wieku, podczas gdy istnieją dowody na ludzką działalność tutaj sprzed około 100 000 lat.

Przybycie helikopterem oszczędza długą jazdę z Maun, pozwalając Tsodilo stać się fantastyczną półdniową wycieczką, dając gościom czas na pełne docenienie znaczenia wzgórz z powietrza, i ciesz się oglądaniem gry podczas lotów do iz Delty lub Linyanti.

Gościom towarzyszy skromny i zawsze uśmiechnięty przewodnik San, który wyjaśni fascynujące dzieło sztuki, prezentując stronę Botswany, której doświadcza niewielu turystów. Wędrówka może być wymagająca, ale wzgórza mają urok trudny do opisania; być może mają remis, który przemawia do czegoś w nas wszystkich.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Elephant Havens Experience

Elephant Havens to organizacja non-profit działająca w Botswanie w celu ochrony i ochrony słonia afrykańskiego. Sierociniec ratuje i wychowuje osierocone i porzucone słonie, w celu ostatecznego wypuszczenia ich z powrotem na wolność wraz z innymi słoniami. Organizacja w kółko współpracuje ze społecznościami w celu ograniczenia konfliktów między wieśniakami a słoniami. Poprzez edukację Elephant Havens ma nadzieję zaszczepić zrozumienie znaczenia ochrony i ochrony siedlisk w przyszłych pokoleniach.

Celem Helicopter Horizons jest wspieranie Elephant Havens w sposób zrównoważony, nieunikający i etyczny sposób. Jako specjaliści od lotnictwa w branży turystycznej, naszym celem jest zapewnienie klientom wypoczynku, jakiego oczekują od doświadczenia safari, ale także pomoc we wspieraniu inicjatywy środowiskowej mającej na celu ochronę lokalnych gatunków poprzez działania na rzecz ochrony przyrody. Pomoc odległym sanktuariom i ośrodkom rehabilitacji zwierząt, wykorzystując turystykę jako platformę do edukacji podróżnych, jak ważne jest stawianie ochrony każdego zwierzęcia na pierwszym miejscu.

Nasze działania obejmują ideę pielęgnowania intymnych relacji między podróżnikami a dziką przyrodą w sposób, który szanuje każde zwierzę.

W idealnym świecie nie byłoby zwierząt w niewoli, Helicopter Horizons z przyjemnością wspiera prawdziwą organizację ochrony przyrody, której głównym celem jest rehabilitacja i całkowite zainteresowanie dobrostanem zwierząt.

Wizyta w Elephant Havens with Helicopter Horizons obejmuje transfery helikopterem powrotnym, interakcja z osieroconymi słoniami, kierowany przez świadomych i kompetentnych obsługi, i darowizna na rzecz organizacji. Goście mogą osobiście przekazać darowiznę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Conservation & Co-Existence Cultural Experience

To doświadczenie jest idealnym komplementem dla wszystkich odwiedzających Botswanę zainteresowanych ochroną przyrody i kulturą. Doświadczenie łączy wizytę w dwóch projektach współistnienia społeczności zlokalizowanych w jednej z najbardziej odległych części delty Okawango.

Pierwszy przystanek zaprezentuje pracę CLAWS (Communities Living Among Wildlife Sustainably). Konflikt człowieka i dzikiej przyrody jest codziennym problemem wielu osób mieszkających w odległych wioskach delty Okavango. Rolnicy często tracą zwierzęta gospodarskie na rzecz drapieżników, takich jak lwy. Program pasterski został ustanowiony przez CLAWS i jest prowadzony przez społeczność w celu zmniejszenia konfliktu mięsożerców i przyniesie korzyści właścicielom zwierząt gospodarskich dzięki pomocy weterynaryjnej i ulepszonym pasmom. Doświadczenie obejmuje rozmowę z głównym pasterzem projektu i wycieczkę z przewodnikiem po bomach używanych do ograniczania i ochrony bydła.

Po przybyciu do naszego drugiego projektu, goście zostaną zabrani na dwugodzinną wycieczkę z grupą wycieczkową „Życie ze słoniami” w tradycyjnej wiosce Hambukushu w Eretsha. Grupa wycieczkowa została założona przez organizację pozarządową zajmującą się ochroną przyrody, Ecoexist w celu zwiększenia korzyści powracających do społeczności współistniejących ze słoniami. Goście są oprowadzani na wycieczkę po wiosce, aby doświadczyć wszystkich aspektów życia na wsi, w tym zwiedzanie lokalnej szkoły i typowego gospodarstwa domowego rolników. Po wycieczce, codzienne wyzwania związane z życiem wśród słoni są wyjaśniane przez starszych wsi, a następnie tradycyjna pieśń i taniec. To wyjątkowe doświadczenie oferuje rzadki wgląd w odległe życie na wsi w tej części Botswany, pokazując jednocześnie, jak ludzie starają się dzielić przestrzeń i zasoby ze słoniami. Ecoexist ułatwia i wspiera nowe przedsiębiorstwa o tematyce słoni, takie jak ten, w ramach swojej strategii promowania współistnienia ludzi i słoni.

Te odległe projekty są dostępne helikopterem, prezentując jedne z najbardziej malowniczych scen z panhandle w drodze. Razem jesteśmy dumni z tego, że oferujemy zintegrowane, zrównoważone i zorientowane na ludzi podejście do wzmacniania pozycji społeczności w północnej Botswanie. Rezerwując to doświadczenie, oba projekty są w stanie wspierać tak ważną kwestię zarówno dla mieszkańców wioski, jak i dzikiej przyrody w Botswanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Champagne Experience

Przystanek szampana jest możliwy podczas każdego lotu malowniczego, Twój pilot znajdzie opuszczoną wyspę palmową w połowie lotu. Raz na ziemi, szampan jest wyskakujący, aby goście mogli cieszyć się widokami z ziemi, a także dalszymi informacjami o delcie od angażującego pilota, niezapomniane wrażenia w trakcie lotu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Makgadikgadi Pans Experience

Jedna z największych patelni solnych na świecie, ten dramatyczny krajobraz oferuje niesamowite sceny na niekończących się horyzontach. Od około stycznia do kwietnia podczas corocznej migracji można dostrzec dziesiątki tysięcy gnu i zebry.

Makgadikgadi jest domem dla słynnej wyspy Kubu, granitowej odsłony skały wychodzącej z patelni solnych. Wyspa Kubu jest ikoną kultury w dziedzictwie mieszkańców Botswany. Miejsce to jest przesiąknięte atmosferą ceremonii i obrzędów upływających lat. Skały i baobaby Kubu wychodzą na rozległe solne równiny, które rozciągają się tak daleko, jak okiem sięgnąć.

Po deszczach woda może dolecieć do brzegów wyspy Kubu i rozłożyć się na całym Sua Pan, domem dla ogromnych stad flamingów. Z powietrza różowy dywan flamingów porusza się i trzepocze, gdy ptaki nieustannie przeszukują słone wody w poszukiwaniu pożywienia. Malownicze nad flamingami Sua Pan to naprawdę spektakl, którego można zobaczyć.

Sezon na flamingi trwa od stycznia do czerwca i zależy od nawyków zwierząt, których nie można zagwarantować.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Helicopter Horizons

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania