WeTu Analytics

Duba Explorers Camp

Duba Explorers Camp w północnej Botswanie jest schowany w północno-wschodnim rogu koncesji Duba Plains, prywatny rezerwat 33 000 hektarów w delcie Okavango. Ze względu na swoje położenie w północnym biegu Delty Okavango, okolice są zdominowane przez stałe równiny zalewowe, przeplatane sezonowymi terenami zalewowymi i użytkami zielonymi oraz kieszeniami lasów mopanowych i akacjowych. Pod baldachimem dojrzałej jagody szaronowej, ołowiu, mangostu i jaworu figowego obóz ma całoroczny cień. Lokalizacja obozu zapewnia wyraźny, nieprzesłonięty widok na okoliczne kanały wodne i umożliwia chłodną bryzę przez obóz i namioty dla gości.

Obóz, będący częścią naszej kolekcji Explorers, zaprojektowany przez Derecka i Beverly Jouberta, odkrywców samych, uosabia złoty wiek safari i ducha eksploracji. Obóz składa się z pięciu namiotów z przewiewnego płótna na podniesionym tarasie stylowo wyposażonym w biurko kampanii, prywatną werandę i łazienkę. Z okien roztacza się panoramiczny widok na tereny zalewowe Delta. W sezonie powodziowym kanały wodne łączą się z otwartą wodą wypełnioną kwitnącymi liliami wodnymi i wysokim papirusem. Główny obszar znajduje się pod zamiatającym płótnem marquee, na podniesionym tarasie z otwartą jadalnią i salonem. Będąc częścią terenów zalewowych przez większość roku, obóz znajduje się na wyspie otoczonej pięknymi krajobrazami i ciekami wodnymi. Obóz jest dostępny tylko przez dwa, gumowe mosty. Podczas sjesty, salon na leżance na werandzie, pochłaniając spokój i spokój otoczenia. W sezonie powodziowym możesz nawet mieć szczęście, aby złapać plamę wydry szyi pływanie i jedzenie. Wysłuchaj płodnych ptaków. W nocy, niech hipopotamy zaśpiewają ci spać. Czasami ryk lwa pęka w nocy, gdy wzywa do swojej dumy.

Podczas pobytu w obiekcie Duba Explorers Camp goście wkraczają w buty wczesnych poszukiwaczy przygód. Poznaj kanały wodne związane z systemem rzeki Ngoga łodzią lub tradycyjnymi kajami (mekoro), meandrując kanałami stworzonymi przez hipopotamy i słonia. Mekoro pozwala płynnie przesuwać się po kanałach i doświadczyć niezakłóconego świata wody wokół ciebie. Z ponad 400 gatunkami ptaków, ptaki są niezrównane, a spektakularne gatunki, takie jak malachitowy zimorodek, zapinający się obok ciebie w kolorze. Safari samochodowe w tym raju pozwalają na ekscytujące spotkania z drapieżnikami, którzy zamieszkują w okolicy. Podczas spacerów z przewodnikiem zwiedzaj wyspy, mokradła i równiny, podążając śladami i interpretując znaki dzikiej przyrody. Goście mogą nawet mieć szczęście, aby rzucić okiem na rzadką sitatunga lub nieuchwytną lamparta. Ciesz się emocjami połowu i uwolnij wędkarstwo, gdzie można zbadać różne gatunki ryb delta z bliska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Duba Explorers Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania