WeTu Analytics

Duba Explorers Camp

Wildlife Drives (day and night)

Jeśli jesteś tu dla dzikiej przyrody, najlepszym sposobem na zbliżenie się do zwierząt jest przejażdżka spersonalizowanym otwartym Land Cruiserem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Walks

Kolejną ogromną korzyścią z pobytu w ramach konserwancji jest możliwość doceniania oszałamiającego krajobrazu pieszo, spokojnie, bez hałasu silników. Gorąco polecamy to niezapomniane przeżycie. Zwykle wcześnie rano lub wieczorem to najlepszy czas, ponieważ środek dnia jest zbyt gorący, aby wyjść z cienia. Noś dobre buty do chodzenia, kapelusz i neutralne ubrania, aby nie zaalarmować dzikiej przyrody i wziąć lornetki. Twój przewodnik będzie miał dla ciebie wodę. Spacery prowadzone są przez licencjonowanych przewodników ze szkoleniem broni palnej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Catch-and-Release Fishing

Jest to świetna aktywność podczas sjesty w połowie dnia. Upewnij się, że jesteś z przewodnikiem. W styczniu i lutym obowiązuje moratorium na rybołówstwo. Wyłącznie połowy połowowe i zwolnij.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Motorized Boating and Mekoros

Poruszanie się po sieci dróg wodnych Delty Okavango to ożywczy sposób na uzyskanie poczucia zakresu tego ogromnego podmokłego obszaru. Niewątpliwie będziesz miał wspaniałe ptaki, a może nawet jakieś obserwacje hipopotama, bawoły i słonie. (Boating jest czynnością sezonową, zazwyczaj od czerwca do września, ale zmienia się sezonowo).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Young Explorers Programme

Wszyscy możemy przypomnieć sobie wolność naszej młodości, kiedy cały dzień byliśmy na zewnątrz, robiąc forty, łapiąc kijanki i wspinając się na drzewa. Wszyscy byliśmy jakimś odkrywcami, nawet jeśli tylko w naszym podmiejskim ogrodzie.

Zbadaliśmy, odkryliśmy, może nawet się zgubiliśmy, ale zawsze retunowaliśmy mądrzejszych i bardziej oświeconych.

Safari z dziećmi są takie same — czas na stymulowanie wszystkich zmysłów. Safari otwierają dla nas zupełnie nowy świat, ale dla dzieci ten świat jest jeszcze bardziej czarujący. Ekscytujące nowe zwierzęta są ogromną częścią doświadczenia safari, ale głębiej zagłębiając się w to, co leży w sercu ziemi i jej ludzi przez cały czas ucząc się i przeżywając wielką satysfakcję dzieci (i rodziców). Odsunięcie się od codziennego życia, aby zbudować tradycyjną chatę trzcinową lub poszukiwanie skarbów i praktykowanie nowo poznanych tradycyjnych umiejętności przetrwania krzewów to doświadczenie, które wszyscy będziemy cenić. Dla dzieci to jest magiczne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Duba Explorers Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania