WeTu Analytics

Tau Game Lodge

Na dalekiej północnej granicy RPA leży piękny obszar znany jako Groot Marico i to jest w tej spektakularnej okolicy, w wolnym od malarii Madikwe Game Reserve, że Prywatna własność Tau Game Lodge znajduje się.

Madikwe Game Reserve jest obecnie czwartym co do wielkości rezerwem gier w kraju, obejmującym 75 000 ha, i położony w północno-zachodniej prowincji, oferuje całoroczne oglądanie gier. Jest to jeden z niewielu rezerwatów, gdzie można zobaczyć szeroką gamę fauny.

Wśród wspaniałych zwierząt, które wędrują po rezerwie znajdują się stada słonia, białego i czarnego nosorożca, lwa, geparda, hieny cętkowanej, bawoły, lamparta, zebry i zagrożonego dzikiego psa, różnych gatunków antylopy, żyrafa, strusia i warthog. Madikwe jest również domem dla populacji ptaków ponad 250 różnych gatunków.

Tau Game Lodge został zbudowany w 1995 roku i wychodzi na naturalny wododziurkę, która przyciąga różnorodność gry, podobnie jak zróżnicowana roślinność, która rozwija się w żyznej górnej glebie. Od tego czasu domek został odnowiony i oferuje komfort i luksus, a jednocześnie mając poczucie krzewu do niego.

Trzydzieści luksusowych domków usytuowanych jest w formacji U po obu stronach domku, skąd roztacza się wspaniały widok na zwierzęta zbliżające się do wodopoju z przeciwległego brzegu. Domek posiada 5 gwiazdek i domki są wyposażone zarówno w klimatyzację i wentylatory sufitowe, mini-bary, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę z prysznicem na świeżym powietrzu, a każdy ma swój własny taras, co pozwala doświadczyć krzewu w prywatności.

W obiekcie Tau Game Lodge mile widziane są rodziny z dziećmi.

Mimo że dzieci poniżej 6 roku życia nie mogą przyłączyć się do dorosłych na standardowych dyskach do gier, oferowane jest krótsze safari dla dzieci o około godzinę, a program Tau Cubz Club jest przeznaczony dla rozrywki.

20 standardowych domków może pomieścić 2 osoby dorosłe, a bardziej przestronne domki typu deluxe z wygodną częścią wypoczynkową mogą pomieścić rodziców i dzieci, które chcą dzielić ten sam pokój.

Drzwi przesuwne pozwalają na spektakularne widoki na zapierające dech w piersiach, piękny spokój w chropowatym otoczeniu różnorodnych krzewów

Najnowocześniejsze centrum kongresowe, które znajduje się w odległości spaceru od obiektu, może pomieścić do 150 osób i jest wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, który oferuje idealne miejsce do konferencji.

Tau Spa Oasis to spokojne sanktuarium, które odzwierciedla duszę Afryki z jego naturalnym otoczeniem, zwiększając swoje doświadczenie. Zanurz się zmysły w wyjątkowym połączeniu terapii, które mają na celu uzupełnienie i ukojenie ciała, umysłu i duszy.

Fundacja Tau powstała z myślą o finansowaniu rozwoju społeczności i przynosi wymierne rezultaty. Goście odwiedzający domek mają możliwość odwiedzenia lokalnej wioski Supingstad z naszym oficerem społeczności.

Aby umożliwić naszym gościom sadzenie chronionych gatunków drzew i dowiedzieć się trochę o drzewach, które sadzą, odgrywając w ten sposób aktywną rolę w ochronie, nasi strażnicy rozpoczęli Fundusz Tau Tree.

Tau stara się oddać społeczności i środowisku w każdym aspekcie naszej działalności, zawsze mając na uwadze sukces wszystkich zaangażowanych w projekty, które Tau wspiera.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tau Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania