WeTu Analytics

Inkaterra La Casona

Plaza Suite

(2 pokoje)

Przeżyj wyjątkową mestizo wspaniałość Cusco, inspirację do przebudowy, która zachowała oryginalne malowidła z bogatymi nowoczesnymi udogodnieniami w Plaza Suites, z widokiem na malowniczy Plaza Nazarenas.

Apartamenty Plaza Suites wyposażone są w łóżko typu king-size lub 2 łóżka pojedyncze, pościel w 100% z bawełny pima, 4 antyalergiczne poduszki, puchową kołdrę, jadalnię dla 2 osób z kamiennym kominkiem. Te ekskluzywne apartamenty typu suite dysponują dużą marmurową łazienką z 2 umywalkami, wanną, prysznicem i oddzielną toaletą, specjalnymi ręcznie robionymi kosmetykami Inkaterra, bujnymi ręcznikami i podwójną szafą.

Dla maksymalnego komfortu apartamenty wyposażone są w termostat z podgrzewaną podłogą, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej, DVD, iPoda głośniki, mini bar, sejf i telefon bezprzewodowy.

Podobnie, apartamenty są w pełni obsługiwane z leczenia VIP, usługa sprzątania trzy razy dziennie i spersonalizowane powitanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Balcon Suite

(5 pokoje)

Apartamenty Balcón wyposażone są w łóżko typu king-size lub 2 łóżka pojedyncze oraz w 100% bawełna pima z 4 antyalergicznymi poduszkami, puchową kołdrą, jadalnię dla 2 osób z kamiennym kominkiem.

Duża marmurowa łazienka wyposażona jest w dwie umywalki, wannę, prysznic i oddzielną toaletę, specjalne ręcznie robione kosmetyki Inkaterra, bujne ręczniki i podwójną szafę. Dla Państwa maksymalnego komfortu apartamenty wyposażone są w termostat sterowane podgrzewane podłogi, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem z kablem, DVD, I Pod głośniki, mini bar, sejf i telefon bezprzewodowy.

Ponadto apartamenty są w pełni obsługiwane z leczenia VIP, usługa sprzątania trzy razy dziennie i indywidualne powitanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Patio Suite

(4 pokoje)

W apartamentach Patio Suites z widokiem na centralny dziedziniec Inkaterra La Casona można podziwiać patynę czasu i tradycji. Kolonialne meble i oryginalne wzornictwo łączą się z nowoczesnymi udogodnieniami.

Apartamenty Patio Suites wyposażone są w łóżko typu king-size lub 2 łóżka pojedyncze oraz 100% bawełna pima z 4 antyalergicznymi poduszkami, puchową kołdrą oraz jadalnię z kamiennym kominkiem. Duża marmurowa łazienka wyposażona jest w dwie umywalki, wannę, prysznic i oddzielną toaletę, specjalne ręcznie robione kosmetyki Inkaterra, bujne ręczniki i podwójną szafę.

Dla Państwa maksymalnego komfortu apartamenty wyposażone są w termostat sterowane podgrzewane podłogi, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem z kablem, DVD, I Pod głośniki, mini bar, sejf i telefon bezprzewodowy. Ponadto apartamenty są w pełni obsługiwane z leczenia VIP, usługa sprzątania trzy razy dziennie i indywidualne powitanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Inkaterra La Casona

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania