WeTu Analytics

Eagle View

Eagle View, znajduje się na szczycie naturalnego wzgórza z widokiem na naturalną wodną dziurę, gdzie nieoczekiwana interakcja między drapieżnikami i ich ofiarą zapewnia stałą rozrywkę dla naszych gości. Tutaj goście doświadczają ekskluzywności, prywatności i obfitej dzikiej przyrody, ciesząc się jednym z najlepszych doświadczeń safari na Savannah. Położony w Naboisho Conservancy, cieszący się uznaniem modelu zarządzania ochroną przyrody, Eagle View został w 2013 roku nominowany przez National Geographic Travellers Magazine jako jeden z 25 najlepszych ekologicznych loży na świecie. Jedyny nominowany w Kenii.

Eagle View posiada 9 przestronnych i luksusowych apartamentów namiotu z łazienkami i własnym tarasem, 18 łóżek całkowicie, podwyższona jadalnia, taras widokowy, komputer i internet dostępne w recepcji.

Podziwiaj obfitość dzikiej przyrody w Mara Naboisho Conservancy, jak cieszyć się safari z przewodnikiem i jazdy dzienne lub nocne gry w towarzystwie naszych doświadczonych przewodników Maasai.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Eagle View

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania