WeTu Analytics

Saruni Eagle View

Walking Safari

Spacer przez sawanny z Maasai, którzy robią to od pokoleń. Naucz się podstawowych umiejętności przetrwania Maasai. Śledź i identyfikuj ślady zwierząt i obornik, podążając ścieżką podjętą przez słonie, wildebeest i lwy. Posłuchaj sekretów Savannah i pozwól delikatnym wiatrom zachęcić cię do przodu. Przeżyj pustynię pieszo i zbliż się do natury, spacerując po rozległych równinach Masai Mara.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Nasze gry odbywają się zwykle wczesnym rankiem, późnym popołudniem lub w nocy, ponieważ są to najfajniejsze pory dnia, kiedy większość zwierząt jest bardziej aktywna. Podczas jazdy gry nasi doświadczeni przewodnicy Maasai przedstawią Wam życie w sawannie i podzielą się swoją nieskończoną wiedzą na temat afrykańskiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Dining

Doświadczenie kulinarne w krzakach jest dość ekscytujące, czy to nad brzegiem rzeki, gdzie chrząkają hipopotamy, czy na równinach z nieograniczonym widokiem na wielką grę. Nasz personel starannie serwuje gościom świeżo przygotowane dania dla smakoszy, które szef kuchni przygotowuje ze świeżych lokalnych produktów o międzynarodowych wpływach i wyśmienitych win. Aby uczynić go niezapomnianym afrykańskim doznaniem kulinarnym, grupa lokalnych mężczyzn i kobiet Masajów śpiewa i tańczy, zapewniając rozrywkę w tle, która łączy się z dźwiękami nieokiełznanego krzewu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunset Sundowner

Tak jak skończysz swój popołudniowy napęd gry, Twój przewodnik będzie ustawiony na drinka o zachodzie słońca. Ciesz się wyborem drinków, koktajli i pysznych przekąsek, które zwykle podawane są na niezapomnianym tle afrykańskiego zachodu słońca. Większość plam słonecznych oferuje również niesamowite możliwości sesji fotograficznej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saruni Eagle View

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania