WeTu Analytics

Jaci's Safari Lodge

Położony we wspaniałym rezerwacie dzikich zwierząt Madikwe w północno-zachodniej prowincji Afryki Południowej, Jaci's Lodges oferuje gościom idealne miejsce na niezrównane oglądanie gier, wyjątkowe luksusowe opcje zakwaterowania, znakomita obsługa i dostosowane do potrzeb safari.

Jaci i Jan van Heteren są założycielami i właścicielami menedżerów stojącymi za Lodges Jaci. Dynamiczny duet, spędzili ponad 30 lat wspólnej pracy nad stworzeniem i podtrzymaniem marzeń o dzikiej przyrodzie i safari, które przewyższa oczekiwania gości.

Jaci's Lodges jest prawdziwym świadectwem wglądu van Heterens w potrzeby par, grup i rodzin szukających autentycznego, ekskluzywnego safari bez kluczy, bez obaw, wybitnego jedzenia i luksusowych udogodnień...

dodatkowo, z pasją angażują się we wzmacnianie i podnoszenie na duchu osób, które sprawiają, że The Jaci's Experience jest tak wyjątkowe. Jaci's Lodges jest prowadzony przez zespół 50 osób, z których większość mieszka w lokalnej społeczności. Każda osoba pracująca w loży przyczynia się do codziennego biegania, zarządzanie, konserwacja i serwis, który sprawił, że Jaci's Lodges słynie przez lata.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Jaci's Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania