WeTu Analytics

Jaci's Safari Lodge

Jaci's Safari Suite

(1 mieszkanie / willa)

Apartament Safari położony jest pośród kwitnącego gaju Tamboti i jest idealnym miejscem dla większych rodzin lub grup. Na zamówienie pokładzie znajduje się centralne miejsce na ognisko i przestronna część wypoczynkowa prowadząca do częściowo zadaszonego starpod i prywatnego basenu, z których roztacza się widok na rzekę Marico. Goście Safari Suite mają prywatny pojazd do oglądania gier i przewodnika.

Apartament Safari urządzony jest w jasnych, odważnych kolorach i afrykańskich fakturach. Może pomieścić do ośmiu gości (idealnie cztery osoby dorosłe i czworo dzieci), jest to idealna kryjówka safari dla większych rodzin lub grup podróżujących razem.

Główna sypialnia i sąsiedni pokój mają wspólny prysznic na świeżym powietrzu i łazienkę na otwartym planie ze wspaniałym widokiem na krzak. Po drugiej stronie przejścia, jest salon z sąsiednim pokojem gościnnym, i poddasze na piętrze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Jaci's Lodges Nare Suite

(1 mieszkanie / willa)

To rodzinne i przyjazne dla grupy schronienie dla krzewów nosi nazwę „Nare”, co oznacza „Buffalo” w Tswanie, ponieważ miejsce to było często odwiedzane przez gigantycznego byka bawołów podczas jego budowy. W apartamencie znajduje się prywatny basen i taras widokowy z widokiem na wodopój, a także prywatny pojazd do oglądania gier i przewodnik.

Apartament Nare, który może pomieścić do sześciu osób (cztery osoby dorosłe i dwoje dzieci), jest idealny dla rodzin lub grup podróżujących razem. Apartament obejmuje sypialnię główną i gościnną, łazienkę na otwartym planie z dużą kamienną wanną i prysznicem na świeżym powietrzu, basen i poddasze na piętrze - idealne dla dzieci, aby zrelaksować się i zrelaksować.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Jaci's Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania