WeTu Analytics

Jaci's Safari Lodge

Jaci's Safari Lodge Safari Suite

Jaci's Safari Lodge oferuje orzeźwiającą, autentyczną przestrzeń safari, w której można się zrelaksować. Tutaj, goście mogą doświadczyć jednych z najbardziej imponujących dzikich zwierząt w Afryce z naszej eklektyki, przyziemna przystań buszu.

Safari Suite jest idealnym miejscem dla większych rodzin lub grup (Idealnie cztery osoby dorosłe i czworo dzieci) Rozległy, zbudowany na zamówienie taras obejmuje centralne miejsce na ognisko i przestronną część wypoczynkową, prowadzącą do częściowo zadaszonego starpod i prywatnego basenu, otoczony majestatycznymi drzewami Tamboti i widokiem na słynną rzekę Marico.

Ten zaciszny apartament Safari Suite jest komfortowo urządzony w jasnych, odważnych kolorach, żywych fakturach, odcieniach i niestandardowych wykończeniach. Z własnym pojazdem do gry i przewodnikiem terenowym, Słynne doznania kulinarne Jaci na świeżym powietrzu i apartament Safari Suite z dala od domu jako prywatna baza bushveld, jest po prostu idealny, kryjówka safari do wyłącznego użytku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Safari Lodge Nare Suite

Starannie łącząc współczesny design z ekologiczną estetyką buszu, nowo wybudowany apartament Nare Suite to idylliczna, prywatna przystań safari dla rodzin i grup. Apartament został niedawno mistrzowsko przebudowany, a teraz luksusowo może pomieścić do 6 gości na wyłączność.

Nare Suite jest nieskazitelnie położony w spokojnej okolicy, naturalne otoczenie, położony zaledwie rzut kamieniem od własnej aktywnej wodopoju, zapewniając nieskończone możliwości oglądania szeregu dzikich zwierząt przechodzących przez ten obszar.

Z własnym pojazdem do gry i przewodnikiem terenowym, Słynne doznania kulinarne na świeżym powietrzu Jaci i imponująco przestronny apartament Nare jako prywatna baza safari, wszyscy członkowie Twojej grupy mają pewność, że w pełni wykorzystają przygodę Madikwe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Jaci's Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania