WeTu Analytics

Jaci's Safari Lodge

Jaci Safari Lodge Tented Suites

(6 pokoje)

Z dachami krytymi strzechą, niskie kamienne ściany, prywatne prysznice na zewnątrz i pokłady widokowe, płócienne panele zwijane i duże ręcznie mozaikowane wanny, przestronne apartamenty namiotowe bezproblemowo wpuszczają się na zewnątrz.

Każdy z 6 dwuosobowych apartamentów typu suite w stylu safari został urządzony w żywych kolorach i afrykańskich fakturach. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację i wentylatory sufitowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Jaci's Safari Lodge Starbed Suite

(2 pokoje)

Dwa Starbed Suites są uosobieniem prywatnego, ekskluzywne romantyczne zakwaterowanie w safari. Te luksusowe apartamenty mieszczą się na dwóch poziomach i są idealne dla nowożeńców i na specjalne okazje. Każdy apartament typu suite oferuje zakwaterowanie w pomieszczeniach lub pod afrykańskim niebem. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka typu king-size, prysznice na świeżym powietrzu i wewnętrzne łazienki, a także część wypoczynkowa, bar safari i taras widokowy.

Uderzające wybuchy kolorów, autentyczne akcenty wystroju, odważne meble i wykonane na zamówienie wykończenia odzwierciedlają styl, klasę i wyrafinowanie z zwyczajowym bushveld twist Jaci.

Uosobieniem romansu Bushvelda... Te dwa apartamenty są wyposażone w wybuchy kolorów i wykonane na zamówienie wykończenia, z przedłużeniami na dachu, które dają gościom wyjątkową okazję spania pod kocem afrykańskich gwiazd, całkowicie zanurzony w ciszy i spokoju bushveld.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Jaci's Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania