WeTu Analytics

Jaci's Safari Lodge

Jaci Safari Lodge Tented Suites

Apartamenty typu suite w obiekcie Jaci's Safari Lodge urządzone są w żywych kolorach i afrykańskich fakturach.

W każdym apartamencie znajduje się duża mozaika (wystarczająco duża dla dwóch osób), prywatny prysznic na świeżym powietrzu i zawieszony taras widokowy, z którego można oglądać browartogi toczące się w błocie lub wiewiórki drzew rzucające się przez liście.

Sześć przestronnych apartamentów z krytymi dachami, niskimi kamiennymi ścianami i płóciennymi panelami, które zwijają się na zewnątrz, co stanowi wyjątkowe afrykańskie safari.

Apartamenty wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, aby zapewnić Ci komfort podczas chłodnych zimowych miesięcy, a także klimatyzację i wentylator sufitowy, aby zachować chłód podczas opalonych letnich dni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Jaci Safari Lodge -Starbed Suite

Dwa nowe apartamenty Starbed są uosobieniem prywatnego romantycznego zakwaterowania safari. Te dwupoziomowe apartamenty typu suite są idealne dla nowożeńców i na specjalne okazje.

Uderzające kolory, autentyczne akcenty wystroju, odważne meble i luksusowe wykończenia odzwierciedlają styl, klasę i wyrafinowanie Jaci.

Każdy apartament typu suite oferuje 2 łóżka typu king-size (jeden na dachu pod gwiazdami), prysznice na świeżym powietrzu i łazienki wewnątrz, a także część wypoczynkową, prywatny bar safari i taras widokowy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Jaci's Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania