WeTu Analytics

Chundu Island

Być może najlepszym atutem Chundu jest jego lokalizacja. Obiekt Chundu Island położony jest w samym sercu Parku Narodowego Zambezi, zaledwie 21 km od majestatycznego wodospadu Victoria Falls w Zimbabwe. Wyspa jest doskonale usytuowana nad rzeką Zambezi i można do niej dotrzeć tylko łodzią. Stąd goście mogą doświadczyć Afryki w najczystszej stanie. Jest spokojna, spokojna i piękna, a jednocześnie goście mają okazję doświadczyć tego, co ma do zaoferowania Zimbabwe. Spokój i spokój z możliwościami poszukiwania emocji i przygody.

Po zgiełku Vic Falls, miasto, które zaspokaja zarówno adrenaliny ćpunów, jak i ciekawskich, oddają się cudownie schłodzone życie wyspy. Chundu Island to ekskluzywny domek z bezpośrednim dostępem do pięknej wyspy o długości 1,4 km na potężnej rzece Zambezi. Domek zbudowany jest w cieniu wspaniałych drzew rzecznych mieszających się z naturą i oferuje przestronne pokoje z szerokimi widokami na rzekę do Parku Narodowego Zambezi lub brzegów rzeki po stronie Zambii.

Z wyspy Chundu jest wiele do zrobienia zarówno na wodzie, jak i na lądzie: chwalebne rejsy zachodzące słońce z przekąskami i koktajlami, kontrastujące dreszczyk emocji i spokój kajakarstwa po rzece, zabawy wędkarstwo, ekscytujące gry i spacery w Parku Narodowym Zambezi wspomnieć o kilku, wszystko pod kierunkiem i opieką profesjonalni i doświadczeni przewodnicy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Chundu Island

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania