WeTu Analytics

Chundu Island

Być może najlepszym atutem Chundu jest jego lokalizacja. Wyspa Chundu znajduje się w samym sercu Parku Narodowego Zambezi, zaledwie 21 km od majestatycznego wodospadu Wiktorii w Zimbabwe. Wyspa jest doskonale położona nad rzeką Zambezi i jest dostępna tylko łodzią. Stąd goście mogą doświadczyć Afryki w jej najczystszym stanie. Jest spokojny, spokojny i piękny, ale jednocześnie goście mają okazję doświadczyć tego, co najlepsze Zimbabwe ma do zaoferowania. Spokój i spokój z możliwościami poszukiwania dreszczyku emocji i przygody.

Po zgiełku Vic Falls, miasta, które zaspokaja zarówno miłośników adrenaliny, jak i ciekawskich, oddaj się cudownie schłodzonemu życiu na wyspie. Chundu Island to ekskluzywny domek z wyłącznym dostępem do pięknej wyspy o długości 1,4 km na potężnej rzece Zambezi. Domek zbudowany jest w cieniu wspaniałych drzew rzecznych łączących się z naturą, oferując przestronne pokoje z szerokim widokiem na rzekę do Parku Narodowego Zambezi lub brzegów rzeki po stronie Zambii.

Z wyspy Chundu jest wiele do zrobienia zarówno na wodzie, jak i na lądzie: wspaniałe rejsy o zachodzie słońca z przekąskami i koktajlami, kontrastujący dreszczyk emocji i spokój kajakarstwa po rzece, zabawne wędkowanie, ekscytujące przejażdżki i spacery po buszu po Parku Narodowym Zambezi, a wszystko pod kierunkiem i opieką profesjonalnych i doświadczonych przewodników.

PODRÓŻ Z NAMI DO WODOSPADÓW WIKTORII, ZIMBABWE

Safari na wyspie nad brzegiem Zambezi

Położona 21 km w górę rzeki od wodospadów Wiktorii, Wyspa Chundu jest bez wątpienia jedną z najbardziej malowniczych wysp rzecznych na rzece Zambezi i nadaje ton spokojnemu i relaksującemu safari na wyspie w sercu Parku Narodowego Zambezi.

DYM, KTÓRY GRZMIE

Zakochaj się w naszej wyspie

Wiele osób z całego świata przybywa do miasta Victoria Falls, aby zobaczyć na własne oczy grzmiący wodospad, który jest jednym z siedmiu cudów świata. Po zaplanowaniu podróży i opłaceniu biletu lotniczego, warto w pełni wykorzystać podróż i doświadczyć niektórych innych oferowanych cudów.

NAD BRZEGIEM ZAMBEZI

Oddaj się życiu na wyspie

Po zgiełku Vic Falls, miasta, które zaspokaja zarówno miłośników adrenaliny, jak i ciekawskich, oddaj się cudownie schłodzonemu życiu na wyspie. Chundu Island to ekskluzywny domek z wyłącznym dostępem do pięknej wyspy o długości 1,4 km na potężnej rzece Zambezi. Domek zbudowany jest w cieniu wspaniałych drzew rzecznych łączących się z naturą, oferując przestronne pokoje z szerokim widokiem na rzekę do Parku Narodowego Zambezi lub brzegów rzeki po stronie Zambii. Ciesz się wspaniałymi zachodami słońca, koktajlami i dużym basenem z widokiem na rzekę.

WAKACJE DLA TWOJEGO BUDŻETU

Spędzaj czas oglądając zachody słońca, a nie grosze

Aby Twoje wakacje były jak najbardziej beztroskie, włączyliśmy w cenę jak najwięcej zajęć; a aby zaoszczędzić stresu związanego z codziennym budżetem, wszystkie posiłki, herbaty i kawy, lokalne napoje bezalkoholowe, lokalne piwa, lokalne alkohole i lokalne wina są również wliczone w cenę. Do tego, dla tych, którzy chcą zobaczyć Wodospad Wiktorii, nie martwiąc się o pobyt w mieście, oferujemy bezpłatny jednodniowy transfer do miasta w jeden z dni.

ŻYJ ŻYCIEM PO DZIKIEJ STRONIE

Poznaj Park Narodowy Zambezi w dobrym stylu

Rzeka Zambezi przyciąga odkrywców od wieków, ostatecznie skutkując rozwojem Parku Narodowego Zambezi, który nadal przyciąga turystów z południowej Afryki i zagranicy, którzy tradycyjnie korzystali z podstawowych domków lub namiotów jako bazy do zwiedzania parku. Wyspa Chundu oferuje nową, stylową alternatywę: komfortowo wyposażone duże pokoje płócienne ze strzechą palmową, prywatne leżaki, bar z pełną obsługą, basen, masaże w pokoju, a także safari i zajęcia lądowe w wygodnych pojazdach z indywidualnymi siedzeniami kubełkowymi, a na wodzie nadmuchiwane kajaki i duże wygodne barki do rejsów o zachodzie słońca wzdłuż brzegów rezerwatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Chundu Island

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania