WeTu Analytics

House In The Wild

River Cottage

(1 pokój)

Jeden pokój dwuosobowy z ogromną łazienką z miedzianą wanną, dużą werandą i częścią wypoczynkową. Ten domek jest idealny dla tych par, które lubią budzić się wraz ze wschodem słońca po drugiej stronie rzeki, prywatność i oglądanie hipopotamów tarzających się poniżej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Warburgia Cottage:

(1 pokój)

W cieniu ogromnego drzewa warborgii, dwuosobowa łazienka z masywną wanną z widokiem na rzekę. Na piętrze znajduje się strefa relaksacyjna na poddaszu, z pięknym widokiem na rzekę, która ma dwa piękne leżaki, które mogą być używane dla dzieci.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Original Cottage

Ten domek ma dużą werandę z dwoma pokojami dwuosobowymi, oba z łazienkami, każdy z wanną i zewnętrznym prysznicem gwiazdkowym.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Marula Cottage

Ten prywatny domek oferuje dwa duże pokoje dwuosobowe z łazienką z własnym ogromnym prywatnym trawnikiem, werandą i częścią wypoczynkową z dużym kominkiem i barem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hippo Cottage

Położony w pięknym miejscu w cieniu ogromnych liściastych drzew nad brzegiem rzeki Mara, z własną ogromną werandą i wanną z widokiem na rzekę, jest to idealny pokój na prywatne luksusowe safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Olerai

(1 pokój)

Ten domek został ukończony w październiku 2021 roku i jest podobny pod względem projektu do Hippo Cottage, podwójnej lub podwójnej łazienki, schowanej w ogromnych drzewach i patrzącej w dół rzeki w kierunku zachodu słońca. Jest odkryty prysznic gwiazdowy i ogromna miedziana wanna z widokiem na rzekę. Jest piękna weranda z przestrzenią relaksacyjną, w której możesz cieszyć się prywatną kolacją, zrelaksować się i cieszyć się dobrym czasem lub nadrobić zaległości w świecie (jeśli musisz...)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kisaru Cottage

Ten nowo wybudowany (październik 2023 r.) prywatny domek nazwany na cześć naszego mieszkańca geparda ma dwa duże dwuosobowe pokoje z łazienką z własnym ogromnym prywatnym trawnikiem, werandą i salonem z dużym kominkiem i barem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

House In The Wild

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania