WeTu Analytics

House In The Wild

Game drives

Nasi doświadczeni przewodnicy dobrze znają ten obszar, a w Enonkishu jest mnóstwo gier do zobaczenia, Konserwatory Lemek i Ol Chorro Oiruwa. Wielkie koty, słonie i równiny są powszechnie spotykane w ciągu 15 minut jazdy od domu.

Safari - Zobacz dziką przyrodę i otaczające nas krajobrazy i dowiedz się, co czyni Masajów Mara tak wyjątkową.
Natura pieszo - wybierz się na spacer z przewodnikiem, aby się uczyć podczas ćwiczeń. Zalecane wyjście na 1 lub 2 godziny, odpowiednie dla całej rodziny z dziećmi powyżej 7 roku życia.
Futures in the Wild Tour- Wizyta w naszym Centrum Szkoleniowym Mara założonym przez Tarquin i Lippa Wood, dowiedz się o zarządzaniu terenami terytorialnymi i ich wysiłkach we współpracy z lokalnymi społecznościami w celu przywrócenia i utrzymania środowiska naturalnego poprzez zrównoważone zarządzanie terenami. Odwiedź nasze projekty Futures in the Wild Women's:
Sadzenie drzew: Poznaj kobiety, które prowadzą szkółkę Trees in the Wild i posadź drzewo.
Frezowanie: Zobacz projekty naszych kobiecych koralików i naucz się robić sobie bransoletkę Masajów.
Tenis — jest kort tenisowy z piłkami i rakietami.
Lokalne wizyty szkolne - odwiedź lokalną szkołę Earti, szkołę podstawową i średnią, która została zbudowana przez rodzinę Wood i poznaj niesamowite i ciepłe dzieci ze społeczności Earti.
Odwiedź lokalny targ bydła - tętniącą życiem i tętniącą życiem atmosferę oraz kawałek prawdziwego życia w Masajach Mara.
Wędkowanie w rzece Mara - pojedź po porannej przejażdżce lub zachodzie słońca na skraju rzeki Mara, łowienie sumów. Jeśli go złapiesz, zrób zdjęcie i zwolnij je!
Wizyty w Rhino Sanctuary goście mogą chodzić z nosorożca, będąc chronionym przez uzbrojonych strażników.

Wizyta Manyatta - Spędź godzinę w lokalnej wiosce Masajów, ucząc się, jak powstają ich chaty, jak rozpalić ogień tylko kilkoma gałązkami, posłuchaj śpiewających mammas i poznaj dzieci. Spójrz na niektóre z ich ręcznie robionych biżuterii z koralików lub kup coś do zabrania do domu!

Loty helikopterem nad równinami Mara, zobacz arkusz informacyjny Endafar
Balon Safari - obudź się o świcie i unoś się nad dziką przyrodą i Masajami Mara - raz w życiu okazja.

Przejażdżka boda boda - Skonaj się na coś innego! Spędź poranek jazdy w terenie na boda boda (motocykle widziane w całej naszej części Afryki) przez Enonkishu Conservancy, kończąc na śniadaniu z widokiem na Mamusi Dam.

Odwiedź projekt Mara Elephant - naszego partnera w ochronie słoni w tym obszarze i ograniczaniu konfliktów między ludźmi a dziką przyrodą. Porozmawiaj ze swoim przewodnikiem na temat umawiania się na wizytę w ich siedziby

Jazda na rowerze górskim

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided walks

W domu jest ogromna ilość i różnorodność gatunków ptaków. Wiele można zobaczyć na spacerach z przewodnikiem wzdłuż brzegów rzeki.

Dla bardziej energicznych gości warto wybrać się na spacer z przewodnikiem lub wspiąć się na Wzgórze Kileleoni. Będąc najwyższym punktem w Ecosytem Greater Mara, widok rozciąga się tak daleko, jak widać oko. Również świetne miejsce na zachodzące słońce lub krzaki śniadanie dla tych, którzy wolą iść w samochodzie!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farm activities

W każdej chwili w ciągu dnia na farmie będzie jakaś interesująca działalność. Wczesnym rankiem 15 minut spacerem do stada mlecznego, aby wydoić krowę na poranną kawę sprawia, że wszystko jest bardziej smaczne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural visits

Autentyczne doświadczenie, w którym nasz miejscowy przewodnik maasai zabierze Cię do swojego domu rodzinnego lub szkół podstawowych i średnich Emarti znajdują się 5 km od głównej bramy farmy, przechodzącej przez rzekę na moście Emartin. Z ponad 700 dzieci do odwiedzenia gości zawsze ciepłe powitanie.

Nasz zespół strażników maasai na farmie jest również utalentowanymi piosenkarzami i tancerzami, i zawsze chętni do wykonania swojego najnowszego tradycyjnego hitu o zachodzie słońca na trawniku przy domu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Sanctuary

Na skraju wzgórza Goście mogą zbliżyć się do oswojonych nosorożców w Sanktuarium Nosorożców.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Usiądź nad brzegiem rzeki mara i zobacz, kto może złapać największy sum.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tennis

Na terenie gospodarstwa znajduje się kort tenisowy, 15 minut spacerem od domu lub 5 minut jazdy od hotelu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain bike riding

Jedź obok żyrafy i zebry Naretoi, lub udaj się do Mara Training Centre, gdzie możesz odwiedzić Wild Shamba lub zobaczyć kobiety na koralikach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

House In The Wild

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania