WeTu Analytics

House In The Wild

Game drives

Nasz doświadczony przewodnik zna obszar dokładnie i jest mnóstwo gry do zobaczenia w ramach konserwancji Enonkishu, Lemek i Ol Chorro Oiruwa. Duże koty, słonie i równiny gry są powszechnie postrzegane w ciągu 15 minut jazdy od domu. Rezerwat dzikich zwierząt Mara znajduje się około 50 km jazdy od hotelu, warto odwiedzić Wielką Migrację Wildebeest, aby zobaczyć przejście rzeki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided walks

W domu jest ogromna ilość i różnorodność gatunków ptaków. Wiele można zobaczyć na spacerach z przewodnikiem wzdłuż brzegów rzeki.

Dla bardziej energicznych gości warto wybrać się na spacer z przewodnikiem lub wspiąć się na Wzgórze Kileleoni. Będąc najwyższym punktem w Ecosytem Greater Mara, widok rozciąga się tak daleko, jak widać oko. Również świetne miejsce na zachodzące słońce lub krzaki śniadanie dla tych, którzy wolą iść w samochodzie!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse riding

Istnieją konie dostępne dla doświadczonych jeźdźców, którzy mogą jeździć na hackach po farmie, zbliżając się do żyrafy, wildebeest i zebry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Farm activities

W każdej chwili w ciągu dnia na farmie będzie jakaś interesująca działalność. Wczesnym rankiem 15 minut spacerem do stada mlecznego, aby wydoić krowę na poranną kawę sprawia, że wszystko jest bardziej smaczne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural visits

Autentyczne doświadczenie, w którym nasz miejscowy przewodnik maasai zabierze Cię do swojego domu rodzinnego lub szkół podstawowych i średnich Emarti znajdują się 5 km od głównej bramy farmy, przechodzącej przez rzekę na moście Emartin. Z ponad 700 dzieci do odwiedzenia gości zawsze ciepłe powitanie.

Nasz zespół strażników maasai na farmie jest również utalentowanymi piosenkarzami i tancerzami, i zawsze chętni do wykonania swojego najnowszego tradycyjnego hitu o zachodzie słońca na trawniku przy domu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Sanctuary

Na skraju wzgórza Goście mogą zbliżyć się do oswojonych nosorożców w Sanktuarium Nosorożców.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Usiądź nad brzegiem rzeki mara i zobacz, kto może złapać największy sum.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tennis

Na terenie gospodarstwa znajduje się kort tenisowy, 15 minut spacerem od domu lub 5 minut jazdy od hotelu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

House In The Wild

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania