WeTu Analytics

Bakers Lodge

Obiekt Baker's Lodge położony jest na południowym brzegu Nilu i oferuje 10 pięknie urządzonych apartamentów typu safari, z których roztaczają się spokojne widoki na rzekę. Nazwa pochodzi od angielskiego odkrywcy Samuela Baker — pierwszego Europejczyka, który obejrzał wodospady i nazwał je — mieści się wśród dużych, zacienionych drzew i terenów podmokłych.

Ten ekologiczny domek oferuje kryty strzechą salon, jadalnię i bar. Ochłodzić się w orzeźwiającym basenie, salon z książką pod cienionymi drzewami, jak rzeka przepływa łagodnie i przez cały dzień z zachodu słońca lub dwóch. Zachody słońca są naprawdę magiczne. Restauracja na świeżym powietrzu i kolacje z wieloma daniami są prawdziwą ucztą dla gości, które serwowane są przez uprzejmy personel.

Każdy z przestronnych domków krytych strzechą oferuje pięknie urządzoną łazienkę z prysznicem z podgrzewaną energią słoneczną (w niektórych znajduje się wanna). Możesz zauważyć, że nasz mieszkaniec hipopotama tarza się na płytkich schodach od pokoju, które znajdują się daleko od siebie, co pozwala na najwyższą prywatność gości.

Zalecamy pobyt od 3 do 5 nocy, aby w pełni odpocząć i docenić ten urozmaicony ekosystem, który oferuje tak wiele do zobaczenia i zrobienia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bakers Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania