WeTu Analytics

Victoria Falls Horse Safaris

Nazywając wszystkich początkujących, doświadczonych i „Myślę, że mogę to zrobić” jeźdźców konnych w rejonie Victoria Falls, mamy dla Ciebie idealne wakacje.

Nasze przejażdżki konne odpływają od ośrodka Minor Resort wzdłuż szlaków w Parku Narodowym, zabierając Cię przez malowniczy Afrykański Bushveld z dobrym obserwowaniem ptaków i ekscytującą możliwością obserwowania dzikiej przyrody. Oferujemy półgodzinne przejażdżki na kucykach dla dzieci, dwugodzinne trasy i półdniowe wyjazdy kończące się obiadem w pachnącym ogrodzie ziołowym.

Mamy dwanaście dedykowanych kucyków szlakowych, z najwspanialszymi nazwami takimi jak King's Glory, Night Landing, Burza, Bluff, Hrabina, Później, Treacle i Tamarind. Kucyki są dobrze wyszkolone i przyjazne, i są doświadczeni dzikiej przyrody kucyki szlak. Limit wagi do jazdy wynosi 100 kg/220 funtów.

Świętujemy specjalną rocznicę? Nasze starannie wykonane, autentyczne wozy konne, pięknie wykończone w Royal Blue, oferują naprawdę wyjątkową wyprawę po bujnym kurorcie Minor Hotels, tworząc nie tylko uczucie nostalgii za minioną epokę wdzięku i uroku, ale także komfort i widok na góry. Idealnie nadaje się na specjalne okazje.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Victoria Falls Horse Safaris

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania