WeTu Analytics

Victoria Falls River Safaris

Pełne przygód opowieści o potężnej rzece Zambezi w Afryce są legendarne, wielu nieustraszonych podróżników marzyło o odkrywaniu tej wspaniałej rzeki.

Victoria Falls River Safaris działają różnorodne wspaniałe wycieczki rzeką Zambezi:

Wczesny poranek, lunch i zachód słońca rejsy

Rejsy kierują się w górę rzeki w Parku Narodowym Mosi-oa-tunya, odkrywając wiele wysp i kanałów Zambezi. Hipopotamy i krokodyl można dostrzec przez cały rok, aw miesiącach zimowych istnieje możliwość zobaczenia słoni w wodzie przechodzącej na wyspy.

Lekkie posiłki serwowane są w porze lunchu safari, a przekąski podawane na wyspie we wczesnych godzinach porannych i safari zachodu słońca. Dla tych, którzy chcą wyłączności, można zarezerwować prywatne safari nad rzeką.

Transfer taksówką wodną

Goście zatrzymujący się w dwóch hotelach w ośrodku Minor Resort: elegancki Royal Livingstone Hotel i piękny ośrodek AVANI mogą zostać przewiezione do swojego hotelu w bajecznym stylu; łodzią rzeczną na potężnej rzece Zambezi.

Wycieczka wędkarska Zambezi

Łowienie tygrysa na wspaniałej Zambezi to niezapomniane doświadczenie Livingstone. Wędkarstwo rozpoczyna się na wyspie Kalai około 9 km nad wodospadami i przesuwa się w dół rzeki między wyspami, zwiedzając wąskie kanały, ciesząc się wędkarstwem, wielkimi ptakami i plamami dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Victoria Falls River Safaris

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania