WeTu Analytics

aha Simons Town Quayside Hotel

Saveur Restaurant

Ta nowoczesna grupa restauracji w stylu europejskim słynie z wysokiej jakości żywności i profesjonalnej obsługi dostępnej na lokalnym rynku w komfortowych, nowoczesnych wnętrzach. W języku francuskim „Saveur” (savoer) oznacza „charakterystyczny smak żywności lub napoju” lub „zmienić lub poprawić smak żywności lub napojów poprzez dodanie określonego składnika.”

Śniadanie kontynentalne serwowane jest codziennie do 10h30 z galwanicznie śniadanie serwowane do 11h30. Popularne opcje obejmują:

Francuskie tosty Stos z grillowanym boczkiem, prażonymi orzechami i złotym syropem
Jajka Benedykt z jajkami gotowanymi na otwartej angielskiej muffince z sosem hollandaise i wędzoną szynką
Saveur Tradycyjne śniadanie z jajkami na swój sposób, grillowaną kiełbasą wieprzową, grillowanym boczkiem, pieczoną fasolą, maślanymi pieczarkami, grillowanymi pomidorami, tostami i dżemem.
W porze lunchu i kolacji Goście mogą wybierać spośród rozmaitych sałatek, znakomitych hamburgerów, steków i owoców morza, takich jak:

Bekon & Avocado Beef Burger podawany z frytkami i krążkami cebuli
Powolnie gotowany brzuch wieprzowy podawany z zwiędłym szpinakiem i chorizo pokruszonymi ziemniakami i domowym przecierem jabłkowym, czerwonym winem jus i trzeszczeniem
Grill Treacle Glazed Rack żeberka podawane z frytkami i domową bazylią pomidorową
Pieczona sałatka warzywna Śródziemnomorska
Złap dnia

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę cotygodniową tablicę- i standardowe specjalności gastronomiczne, które są dostępne od 17h00 we wtorki, środy i piątki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

aha Simons Town Quayside Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania