WeTu Analytics

aha Simons Town Quayside Hotel

Sea Facing with Balcony

(8 pokoje)

Te nowocześnie urządzone, przestronne pokoje dysponują balkonem z pięknym widokiem na basen jachtowy False Bay. Budzenie się do wspaniałego wschodu słońca nad zatoką to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. Wszystkie pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze lub łóżko typu king-size, łazienkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizję satelitarną, cyfrowy sejf, WiFi i suszarkę do włosów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sea Facing

(14 pokoje)

Z pokoi tych roztacza się widok na basen jachtowy. Z okien roztacza się widok na basen. Pokoje te nie mają balkonu, ale mają drzwi francuskie, które otwierają się, aby odsłonić wspaniałe widoki na basen jachtowy False Bay. Wszystkie pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze lub łóżko typu king-size, łazienkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizję satelitarną, cyfrowy sejf i wifi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Facing

(7 pokoje)

Z pokoi roztacza się widok na góry. Z okien roztacza się wspaniały widok na stare wiktoriańskie budynki przy głównej drodze i góry Simon's Kloof. Wszystkie pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze lub łóżko typu king-size, łazienkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizję satelitarną, cyfrowy sejf i wifi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

aha Simons Town Quayside Hotel

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania