WeTu Analytics

Migrational Camps

Ogromne stada dzikiej beestu przechodzą tuż za namiotem, podążając ścieżką migracyjną noszoną przez tysiąclecia. Rozległe stada dzikiej beestu sprawiają, że kultowa Wielka Migracja podróżuje niekończącym się obwodem od południowej Serengeti w Tanzanii, na północny zachód w kierunku potężnej rzeki Mara i z powrotem. Nasze podpisane obozy migracyjne są idealnie położone w Serengeti i poruszają się wraz z migracją, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej akcji.

Działające jako dwa obozy sezonowe w czterech lokalizacjach Serengeti, Nyasi i Songa są rozmieszczone w czterech miejscach o różnych porach roku. Nyasi przenosi się z migracją z sawanny Lamai w północnej Serengeti do krótkich równin trawiastych południowej Serengeti. Songa przenosi się wraz z migracją z pagórkowatych wychodni Kogatende w północnej Serengeti do krótkich równin trawiastych południowej Serengeti.

Każdy obóz ma osiem namiotów z łazienką i rodzinny namiot. Wystrój inspirowany jest miłością do natury i surowców organicznych. Naturalne kolory lnu i ziemi odzwierciedlają spokój i spokój środowiska, dzięki czemu czujesz się połączony z otoczeniem, gdy podążasz za ciągle poruszającą migracją. Zawsze istnieje możliwość wzięcia całego obozu dla siebie.

Równiny złotych łąk rozciągają się do odległych horyzontów pod niekończącym się błękitnym niebem, gdy miliony kopyt bębnią po ziemi. Wszystko w Tanzanii dzieje się na wielką skalę, a nasze obozy migracyjne stawiają cię w samym sercu tego wszystkiego. Poczuj radość bycia blisko natury, w tym The Great Migration. Zalecany pobyt od trzech do czterech nocy, zanurzony w naturze ze wszystkimi wyrafinowanymi udogodnieniami, których potrzebujesz. Idealny na początek lub w środku trasy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Migrational Camps

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania