WeTu Analytics

Mtomeni Safari Camp

Nad brzegiem rzeki Wielkiej Letaba, wewnątrz rezerwatu prowincji Letaba Ranch, znajduje się klejnot zwany Mtomeni Safari Camp. Nazwane na cześć drzew Jackleberry, które zacieniają namioty safari, jest to idealne miejsce do siedzenia i oglądania gry dostępnej pod obozem.

Odwiedzający Mtomeni Safari Camp mają dostęp do dysków z grami lub spacerów z przewodnikiem rano i wieczorem. Polityka rezerwatu „No self-drive” oznacza, że jazda z przewodnikiem daje gościom możliwość zobaczenia zarówno obszarów rzeki wzdłuż Wielkiej Letaba, jak i w mopani veld Ranch Letaba.
Nieogrodzony od Krugera Ranch Letaba słynie z dużych stad słonia i bawoła. Rezerwat jest również gorący punkt dla obserwacji African Wild Dog.
Biorąc pod uwagę, że obóz jest nieogrodzony od rezerwatu, a nad brzegiem Wielkiej Letaba, w obozie odbywa się częsta aktywność zwierząt w nocy. Z tego powodu Goście są eskortowani do i z namiotów po przybyciu do wspólnej jadalni i ogniska.


Mtomeni Safari Camp posiada 5 namiotów safari na drewnianych pokładach, każdy z dwoma ¾ łóżkami. Pościel, pościel i ręczniki są dostarczane w ramach taryfy. Do dyspozycji Gości jest prosta łazienka z umywalką, umywalką i prysznicem z wiadro.
Kuchnia, jadalnia i ognisko obozowe są wspólne i dają podróżnym przygody idealną okazję do poznania i interakcji z innymi podobnie myślącymi podróżnikami. Będziesz dzielić płytę gazową i ognisko do gotowania, a także lodówkę i zamrażarkę do przechowywania żywności. Dostarczane są również niezbędne garnki, naczynia i sztućce.
Nie ma prądu, a lampiony parafinowe lub słoneczne są dostarczane do światła w nocy. Jeśli wyżywieniem we własnym zakresie, nie zapomnij zabrać drewna opałowego. Podczas gdy można bezpiecznie pić, niektórzy ludzie nie lubią smaku lokalnej wody, dlatego zaleca się przyniesienie własnej butelkowanej wody pitnej. Jest to obszar malarii i zaleca się środki ostrożności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mtomeni Safari Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania