WeTu Analytics

Queen Mary 2

Britannia Restaurant

W restauracjach Britannia i Britannia Club czekają na Państwa pyszne dania zaprojektowane przez Globalnego Ambasadora Kulinarnego Cunarda. Zrobić dramatyczne wejście w dół wielkich schodów do eleganckiej dwupoziomowej jadalni Britannia i rozkoszuj się bogatym menu i doskonałą obsługę. Goście mogą wybierać między wczesnym lub późnym posiedzeniem lub zarezerwować salę balową Britannia Club Balcony i zjeść posiłek w kameralnej restauracji Britannia Club.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Princess Grill Restaurant

Kameralna restauracja Princess Grill z nieskazitelną obsługą i menu wspaniale łączą różne smaki, tekstury i składniki, aby przewyższać oczekiwania wieczorem po wieczorze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Queens Grill Restaurant

Menu do wyboru z karty doskonale towarzyszy uprzejma obsługa w najbardziej luksusowej restauracji Queen Mary 2. Kameralna, jednoosobowa restauracja Queens Grill jest uosobieniem doskonałości kulinarnej Cunarda.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Todd English Restaurant - Speciality Dining

Piękny wystrój z kameralnymi wnękami, z których roztacza się widok na taras przy basenie, stanowi uzupełnienie wyjątkowych dań kuchni śródziemnomorskiej, takich jak Puree Puree Love Letters i Porterhouse of Lamb. Zaprojektowany przez znanego szefa kuchni Todda English, słynącego z restauracji w wielu amerykańskich miastach.

*Zaleca się rezerwację i naliczana jest nominalna opłata za pokrycie kosztów pobytu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kings Court

W swobodnej samoobsługowej restauracji Kings Court serwowane są śniadania, lunche lub późne wieczory w formie bufetu. Wieczorem Goście mogą skosztować wyjątkowych wrażeń, ponieważ restauracja przekształca się w cztery intymne lokale: kuchnia azjatycka, pieczeń Carvery: British style, La Piazza: dania kuchni włoskiej i kucharskiej. Szefowie kuchni odkrywają sekrety kulinarne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Queens Room

Elegancka tradycja podwieczorek to podpis Cunarda, którego nie można przegapić. Kelnerzy z białymi rękawiczkami serwują wspaniałe kanapki z ogórkiem, świeże bułki i herbatę, a także dźwięki orkiestry w wspaniałej sali balowej Queens Room.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Queen Mary 2

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania