WeTu Analytics

Golden Princess

Traditional Dining

Statek oferuje kilka formalnych jadalni w tradycji rejsu, z Tradycyjne Dining w tym samym czasie dla każdego posiłku, i uprzejma obsługa świadczona przez osobistego kelnera w całym rejsie. Tradycyjne lokale gastronomiczne obejmują jadalnię Canaletto.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anytime Dining

W każdej chwili posiłek oznacza, że goście nie ograniczają się do jedzenia w ustalonym czasie lub miejscu na statku. Zamiast tego wybór kiedy i gdzie jeść jest elastyczny. Na pokładzie lokali gastronomicznych Anytime znajdują się Dining Room Donatello i Bernini Dining Room.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Specialty Dining

Znajdujące się na statku restauracje są popularne, w których serwowane są wykwintne lokalne specjały i wykwintne potrawy. Zalecane są rezerwacje i obowiązują opłaty za pokrycie kosztów pobytu. Lokale gastronomiczne specjalizują się w takich restauracjach jak Sabatini's, Crown Grill i Ultimate Balcony Dining.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Casual Dining

W lokalach gastronomicznych na statku serwowane są szybkie i satysfakcjonujące posiłki, a także posiłki na wynos przy basenie. Zaplecze gastronomiczne statku obejmuje kawiarnię International Cafe, Horizon Court, bar w holu, winiarnię Vines, lody Sundaes, pizzerię Prego i lokal Trident Grill.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Golden Princess

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania