WeTu Analytics

Silver Cloud

Owner's Suite

Ten stylowy apartament oferuje wygodę przestrzeni, komfort i obsługę. To idealne połączenie wyprawy z luksusowym stylem życia. Apartament ten oferuje oddzielną jadalnię, salon z częścią wypoczynkową, ekspres do kawy, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Grand Suite

Fachowo zaprojektowany i doskonale wyposażony, Grand Suite to przestrzeń do dzielenia się historiami z innymi odkrywcami i nowymi przyjaciółmi. Z wystarczającą ilością miejsca, aby wędrować zarówno po, jak i na zewnątrz, ten apartament jest idealnym miejscem na relaks i opowieść o najważniejszych wydarzeniach dnia. Apartament ten oferuje oddzielną jadalnię, salon z częścią wypoczynkową, ekspres do kawy, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Royal Suite

Z wystarczającą ilością miejsca, aby wędrować zarówno po, jak i na zewnątrz, Apartament Królewski jest idealnym miejscem na relaks i opowieść o najważniejszych wydarzeniach dnia. Apartament ten oferuje oddzielną jadalnię, salon z częścią wypoczynkową, ekspres do kawy, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Silver Suite

Stylowy i wyrafinowany z dużymi werandami, Silver Suite doskonale nadaje się do robienia zdjęć i obserwacji ptaków. Apartamenty położone są w połowie okrętu i dysponują przestronną garderobą, piękną marmurową łazienką oraz przestronną częścią dzienną. Pozostałe udogodnienia obejmują salon z częścią wypoczynkową, ekspres do kawy, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Deluxe Veranda Suite

Podpis Silversea, z preferowaną lokalizacją w centrum, Deluxe Veranda Suite jest przestronny i przytulny. Szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu wychodzą na umeblowaną prywatną werandę z drewna tekowego, na której Goście mogą zrelaksować się i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki Pozostałe udogodnienia obejmują część wypoczynkową, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Veranda Suite

Podpis Silversea, Veranda Suite jest przestronny i przytulny. Szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu wychodzą na umeblowaną prywatną werandę z drewna tekowego, na której Goście mogą zrelaksować się i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki Niektóre apartamenty Veranda mogą pomieścić trzech gości. Pozostałe udogodnienia obejmują część wypoczynkową, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Vista Suite

Apartament Vista oferuje komfortowy, przestronny pobyt i dysponuje dużymi oknami, z których roztacza się panoramiczny widok na ocean, idealny do oceny lokalnej przyrody. Pozostałe udogodnienia obejmują część wypoczynkową, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Medallion Suite

Apartament Medallion oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze, przestronną garderobę i rozległy salon, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla domu z dala od domu na pełnym morzu. Apartamenty Medallion mogą pomieścić trzech gości. Pozostałe udogodnienia obejmują oddzielną jadalnię, suszarkę do włosów, zestaw luksusowych kosmetyków, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Silver Cloud

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania