WeTu Analytics

Silver Cloud

The Spa at Silversea

Wkrocz do sanktuarium spokoju w hotelu The Spa at Silversea, gdzie profesjonalni terapeuci stosują spersonalizowane zabiegi, które zaspokajają dzisiejsze osoby dbające o zdrowie. Specjalne ceremonie odnowy biologicznej Silversea są zaprojektowane z myślą o konkretnych problemach, takich jak zapalenie stawów, słabe krążenie krwi lub cellulit. Dzięki innowacyjnej technologii oceny wieku ciała, personalne trenerzy Spa w Silversea mogą zaprojektować program stylu życia właśnie dla Ciebie.

Zabiegi Spa:
Przeciw starzeniu się twarzy
Aromaterapia
Okłady na ciało
Masaż tkanek głębokich
Masaż stóp i kostki
Mikrodermabrazja
Refleksologia
Masaż skóry głowy
Dzień Spa dla Niego
Masaż szwedzki
Wybielanie zębów
Masaż ciepłym kamieniem
Elemis i produkty La Therapie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wellness Programmes

Podczas luksusowego rejsu, wyrusz w osobistą podróż wellness, aby uzupełnić swoje globalne przygody. Goście mogą poćwiczyć w doskonale wyposażonym centrum fitness, wziąć udział w zajęciach na torze lub pilates w sali aerobiku, a sauna i łaźnie parowe działają magicznie, aby uspokoić każdy mięsień.

Silversea oferuje seminaria od aromaterapii i odżywiania po spalanie tłuszczu. Holistyczne podejście do odnowy biologicznej w pełni integruje ćwiczenia, fitness i zabiegi spa z wykładami zdrowotnymi i pożywną kuchnią, aby pomóc utrzymać zdrowy tryb życia, nawet będąc poza domem.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest lepsze zdrowie, czy kontrola wagi, pyszne menu CruiseLite oferowane są w ramach programu odnowy biologicznej Silversea, aby uzupełnić skład zajęć fitness i seminariów. W porze śniadania serwowane są rozmaite mieszanki soków witaminowo-wzmacniających, niskotłuszczowe koktajle jogurtowe i napoje energetyzujące. W każdym posiłku oferowane są dania wegetariańskie, wegańskie i niskowęglowodanowe. Wieczorem alternatywne opcje wejścia obejmują przepyszne dania, które mają niższą zawartość tłuszczu, kalorii, sodu i cholesterolu. Większość ograniczeń żywieniowych i inne życzenia specjalne mogą zostać zakwaterowane z wyprzedzeniem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fitness Centre

Centrum fitness na pokładzie każdego statku Silversea zapewnia kompleksowy i zróżnicowany program zdrowotny i fitness. Profesjonalny trener fitness oferuje aerobik, jogę, pilates i trening obwodowy. Rób okrążenia wokół toru do joggingu lub przyłącz się do orzeźwiającej lekcji aqua aerobiku w basenie. Za dodatkową opłatą dostępne są indywidualne szkolenia, analiza składu ciała oraz zajęcia specjalistyczne.

Sala Aerobik
Masy obwodów
Odważniki wolna
Wioślarskie maszyny
Wspinacze schodów
Rowery stacjonarne
Pokoje parowe i sauny
Bieżnie

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Beauty Salon

Oferta obejmuje pełen zakres usług salonu i stylizacji włosów dla mężczyzn i kobiet, w tym manicure i pedicure. Terminy dla tych płatnych usług mogą być dokonywane z wyprzedzeniem online lub raz na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Magical Evenings - Entertainment

Ciesz się szerokim spektrum rozrywki — od produkcji w stylu koncertowym i klasycznych solistów, po rozrywkę kulturalną i filmy fabularne. Przez cały dzień i przez cały statek grana jest różnorodna muzyka na żywo. Poproś o ulubione piosenki w barze The Bar, obejrzyj show w salonie Show Lounge lub zatańcz noc w salonie Panorama Lounge, gdzie muzyka różni się od klasycznych utworów po współczesne przeboje. Podczas rejsu Silversea można również wziąć udział w rozmowach portowych, wykładach wzbogacających i różnych wydarzeniach specjalnych w salonie Show Lounge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bars & Lounges

Świętuj wolność filozofii all-inclusive Silversea. Wykwintne wina i alkohole podawane są nie tylko z posiłkami, ale także na całym statku. Nawet szampan płynie swobodnie. A napoje są zawsze w domu, eliminując w ten sposób brzydkie pytanie, kto zapłaci za następną rundę lub odebrać kartę pod koniec nocy. Więc, śmiało. Zjedz ten koniak po kolacji i wypij w wzniosły wysiłek kolejnego doskonałego dnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Casino

Ruletka, blackjack i automaty dostępne są w kasynie dla gości 18 lat lub starszych. Jeśli jesteś początkującym, nauczyć się wszystkich gier oferowanych na pokładzie w recepcji szampana. Zaliczki gotówkowe na karcie kredytowej mogą być organizowane w Kasynie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Pool Deck

Szezlonki z drewna tekowego ułożone w słońcu lub cieniu. Bubąbelkowe wiry. Woda w basenie odświeżająca w cieplejszym klimacie, podgrzewana w chłodniejsze dni. Troskliwy personel w gotowości z dużym ręcznikiem wyłaniającym się z basenu, przy ulubionym napoju w odpowiednim momencie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Enrichment Cruises - Silver Perspectives®

Odkryj rejsy wzbogacające z Silversea. Niezależnie od tego, czy Twoje zainteresowania opierają się na historii i kulturze, czy też kochasz wielkie plenery, wzbogacanie jest podstawowym elementem każdej podróży Silversea. Program Silver Perspectives obejmuje wykłady, nieformalne rozmowy i demonstracje, aby wzbogacić zrozumienie odwiedzanych krain oraz ludzi, którzy tam mieszkają. Odkryj fascynujące aspekty lokalnego stylu życia — przeszłość i teraźniejszość — jak znani mówcy, znani historycy, celebryci kucharze, bestsellerzy, konsultanci docelowi i eksperci ds. świata dzielą się swoimi szczególnymi spostrzeżeniami na temat obszarów świata, które znają.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Enrichment Guest Lecturers

Dla podróżnych ceniących naukę i rozwój osobisty, Silversea oferuje program wzbogacania Silver Perspectives® na dłuższych trasach z wieloma dniami na morzu. W kameralnej atmosferze goście mogą uczestniczyć w fascynujących wykładach prezentowanych przez wybitnych gospodarzy. Do tych ekspertów należą autorzy, dziennikarze, przyrodnicy, dyplomaci, profesorowie i inni specjaliści, których tematy wykładu sięgają od polityki po środowisko, od zwyczajów plemiennych po starożytną historię. Wykłady na ogół kończą się stymulującą sesją pytań i odpowiedzi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sports

Poświęć swój czas na bardziej aktywne zajęcia - Golf Putting, Power Walks, Shuffleboard, tenis stołowy lub siatkówka wodna.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Library

Biblioteka posiada bogaty wybór książek w twardej oprawie, czasopism, materiałów referencyjnych i gazet, a także stacji audio. Dostępne są również filmy, które można oglądać w centrum rozrywki z łazienką.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Boutiques

Butiki na pokładzie oferują kolekcje designerskie i bezcłowe zakupy. Oferują one wybór biżuterii, mody, perfum i elementów z logo Silversea. Sklepy są zamknięte podczas pobytu w porcie i przy okazji ze względu na przepisy lokalne. Goście mogą również zakupić kosmetyki i artykuły spożywcze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Card Room/Conference Room

The Card Room on board to miejsce, gdzie gry brydżowe i turnieje odbywają się przez większość dni. W dni na morzu nowicjusze w grze mogą nauczyć się grać.

Jeśli Twoja grupa potrzebuje przestrzeni konferencyjnej lub konferencyjnej, Silversea z przyjemnością zapewni dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę. Na miejscu dostępny jest bezpłatny sprzęt audiowizualny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Silver Cloud

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania