WeTu Analytics

Paul Gauguin

Sumptuous Dining

Jedzenie na pokładzie naszych statków może na zawsze wyznaczyć standard jako najwspanialsze posiłki, jakie kiedykolwiek spróbowałeś. Możemy nawet zaspokoić specjalne życzenia, z pysznymi wegetariańskimi i niskowęglowodanowymi opcjami dostępnymi na życzenie. A w trakcie pobytu, nasz uprzejmy personel dyskretnie zapewni, że wybrane potrawy są tym, czego chcesz, że bezpłatne wino jest idealnie sparowane, i że jesteś otoczony miłym towarzystwem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

L'Etoile

Od chwili, gdy jesteś witany w L'Etoile, wiesz, że jesteś w na wykwintne doświadczenie kulinarne. Nasza elegancka główna jadalnia, otwarta tylko w porze kolacji, otoczona jest doskonale wyposażonym wystrojem, chrupiącą pościelą i wieloma kuszących specjałami, fachowo przygotowanymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

La Veranda

W hotelu La Veranda znajdują się okna sięgające od podłogi do sufitu, siedzenia wewnątrz i na świeżym powietrzu, a także wytworna atmosfera sprawiają, że jest to idealne miejsce na śniadanie w formie bufetu i lunch, często o tematyce międzynarodowej. Dostępne są również dania do wyboru z karty. Wieczorem La Veranda przekształca się w elegancką restaurację serwującą wykwintne dania.

Na pokładzie znajdują się kulinarne kreacje Jean-Pierre Vigato, szefa kuchni Propriétaire, światowej sławy dwugwiazdkowej restauracji Apicius w Paryżu. W lokalu La Veranda Goście mogą delektować się wyjątkowymi daniami kuchni szefa kuchni Vigato.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Le Grill

Aby uzyskać bardziej swobodne doznania kulinarne, dołącz do nas w Le Grill. Goście mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu lub zjeść lunch przy basenie na bazie grillowanych przysmaków, sałatek i świeżych owoców tropikalnych. Wieczorem warto zaprzyjaźnić się przy kolacji, a w miłej atmosferze skosztować można polinezyjskich specjałów.

* W lokalu La Veranda i Le Grill wymagana jest kolacja na pokładzie obiektu The Gauguin.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

24-Hour Room Service

Do dyspozycji Gości jest także specjalne całodobowe menu obsługi pokoju. W normalnych godzinach posiłków Goście mogą zamówić w restauracji L'Etoile i zjeść kolację w apartamencie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Paul Gauguin

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania