WeTu Analytics

Crown Princess

Traditional Dining

Statek oferuje kilka formalnych jadalni w tradycji rejsu, z Tradycyjne Dining w tym samym czasie dla każdego posiłku, i uprzejma obsługa świadczona przez osobistego kelnera w całym rejsie. Na pokładzie tradycyjnych lokali gastronomicznych obejmują jadalnię Botticelli.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anytime Dining

W każdej chwili Jadalnia oznacza, że goście nie ograniczają się do jedzenia w ustalonym czasie lub miejscu na statku. Zamiast tego wybór kiedy i gdzie jeść jest elastyczny. W lokalach gastronomicznych Anytime znajduje się jadalnia Michała Anioła oraz jadalnia Da Vinci.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Specialty Dining

Znajdujące się na statku restauracje są popularne, w których serwowane są wykwintne lokalne specjały i wykwintne potrawy. Rezerwacja jest zalecana i obowiązuje opłata za pokrycie kosztów pobytu. Na pokładzie statku znajdują się specjalne posiłki: Sabatinie's, Crown Grill, The Salty Dog Gastropub i Ultimate Balcony Dining.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Casual Dining

W lokalach gastronomicznych na statku serwowane są szybkie i satysfakcjonujące posiłki, a także posiłki na wynos przy basenie. Zaplecze gastronomiczne na pokładzie obejmuje całodobową kawiarnię międzynarodową, bufet i bistro Horizon Court, Cafe Caribe, Vines Wine Bar, pizzerię i lody oraz lokal Trident Grill.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Crown Princess

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania