WeTu Analytics

The Cellars Hohenort

Madiba Villa

(1 mieszkanie / willa)

Ukryta w naszych pięknych ogrodach dwupiętrowa willa jest samodzielna, z prywatnym podjazdem prowadzącym do dyskretnego wejścia.

Duży salon na otwartym planie i jadalnia zapraszamy gości po wejściu do domu, z trzema dwuosobowymi pokojami z łazienką prowadzącymi od centralnej części. Kominek, klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe zapewniają maksymalny komfort dla naszych gości przez cały czas, a prywatny dziedziniec i basen zapewniają spokojny pobyt.

Dodatkowe udogodnienia, takie jak bar i kuchnia usługowa, sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem dla osób, które mogą przebywać w towarzystwie prywatnego personelu.

Willa Madiba jest 264m2 w rozmiarze. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Liz McGrath Villa

(1 mieszkanie / willa)

Samowystarczalna willa znajduje się w sąsiedztwie naszego pachnącego ogrodu ziołowego, z dużym prywatnym dziedzińcem prowadzącym z salonu i jadalni dla maksymalnie sześciu osób. W willi znajdują się dwie przestronne sypialnie z łazienką oraz prywatne zamknięte foyer z jednym z naszych apartamentów typu Premier Suite, które mogą być wykorzystane jako dodatkowe zakwaterowanie. Drewniana panelami, w pełni wyposażona kuchnia oraz oddzielny salon z kominkiem i oddzielnym wejściem z foyer sprawiają, że willa jest idealnym miejscem na zabawę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Cellars Hohenort

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania