WeTu Analytics

The Cellars Hohenort

Double Room

Jest to nasza kategoria pokoju, oferują albo widoki na Półwysep Przylądka z budynku Hohenort, lub rozległe widoki na niesamowite ogrody z piwnic Main House. Pokoje dwuosobowe w budynku Main House są bardziej nowoczesne, a nasze pokoje w budynku Hohenort będą odpowiednie dla gości, którzy preferują bardziej tradycyjny styl edwardiański.

Pokoje wahają się od 27-45m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double Room

Goście mają do wyboru między głównym domem piwnic a zabytkowym dworkiem Hohenort. Do dyspozycji Gości są luksusowe pokoje dwuosobowe. Te przestronne pokoje oferują widok na Półwysep Przylądka z budynku Hohenort lub rozległy widok na niesamowite ogrody.

Luksusowe pokoje dwuosobowe w budynku piwnic Main House urządzone są w nowoczesnym stylu, a pokoje w budynku Hohenort urządzone są w tradycyjnym stylu edwardiańskim.

Pokoje te mieszczą się w przedziale od 35-42 m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Double with Verandah

Pokoje te odznaczają się indywidualnym wystrojem w klasycznym stylu i są idealnym miejscem na romantyczny wypad. Goście mogą zrelaksować się na leżakach i wypić filiżankę kawy, podziwiając wschodzące słońce lub kieliszek wina w najbardziej urokliwych porach dnia — zachodzie słońca.

W chłodne dni z przytulnej części wypoczynkowej można podziwiać widoki. W pogodny dzień oferują nawet panoramiczne widoki na dolinę Constantia aż do zatoki False.

Pokoje te mają powierzchnię 46m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suite

Eleganckie, ale niezwykle komfortowe apartamenty typu suite dysponują przestronną częścią wypoczynkową i wygodną garderobą. Ich wnętrza zdobią indywidualny wygląd.

Czuliśmy się zainspirowani naturalnym pięknem naszych ogrodów, co znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu wszystkich pokoi, z dużymi oknami strumieniowymi światła i naturalną kolorystyką, która tworzy kojący wypoczynek.

Te apartamenty typu suite oferują przestronną część wypoczynkową, garderobę i minibar. Ich powierzchnia wynosi od 41 do 75 m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Suites

To, co mają wspólnego, jest to, że są niezwykle obfite pod względem wielkości, z prywatnym patio w ogrodzie lub rozległym widokiem na nasze rozległe ogrody.

Apartamenty typu Premier Suite są dostępne zarówno jako dwupoziomowy apartament typu suite, jak i jednopoziomowy apartament typu suite. Każdy z nich obejmuje przestronny oddzielny salon, aneks kuchenny, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, elegancką sypialnię oraz łazienkę.

Te apartamenty mieszczą się w zakresie od 62-77m2. Maksymalnie dwie osoby na pokój.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Cellars Hohenort

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania