WeTu Analytics

The Cellars Hohenort

The Conservatory Restaurant

Ta wyrafinowana, całodniowa opcja gastronomiczna w The Cellars-Hohenort jest triumfalnym wyświetlaczem doskonałej jakości produktów zunifikowanych na talerzu, co oznacza najlepsze jedzenie komfortu.

Świeże produkty z ogrodów są włączone do sezonowego menu The Conservatory, podczas gdy tradycyjne klasyki, a nawet własne przepisy Liz McGrath sprawiają, że wyglądają.

Konserwatorium zbudowane jest wokół 300-letniego dębu, jego ogromny obwód wyświetlany w eleganckiej szklanej ramie, a jego dumne gałęzie rozciągają się nad restauratorami.

Z restauracji roztacza się widok na słynną Górę Stołową i drzewa kamforowe, które leżą u podnóża. Komfortowa atmosfera i dbałość o szczegóły uzupełniają różnorodne menu, będące odzwierciedleniem zróżnicowanego zespołu kulinarnego stojącego za Konserwatorium.

Godziny otwarcia
Śniadanie: 07h00 do 10h30
Herbata: 11h00 do 17h00
Obiad: 12h00 do 14h30
Wysoka herbata: 11h00 do 12h00 i 15h00 do 17h00
Kolacja: 18h30 do 21h00

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Martini Bar

Bar Martini usytuowany jest tuż przy recepcji w budynku piwnic i jest eleganckim miejscem, który nadaje się zarówno na podwieczorek, jak i na wyrafinowane wieczorne drinki.

Barmani Martini Bar mieszają imiennik lokalu, elegancki koktajl, do perfekcji nawet dla najbardziej wymagających gości.

Goście mogą tu delektować się elegancją pysznej podwieczorek lub wybrać jedną z wielu kaw pojedynczych pochodzeniach. Dostępne są również znakomite koktajle, nienaganny wybór win z doliny Constantia oraz szampana przy kieliszku.

Godziny otwarcia
Codziennie: 11h00 - 21h00

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sun Lounge

Wyobraź sobie słone smakołyki, takie jak tarty z pieczonymi warzywami i kozimi serami oraz sosatami z wołowiny i peppadew, a następnie szereg słodkich przysmaków, w tym Classic Madagascan czekoladowe ciasto, melanż smakowych babeczek i świeże owoce pavlovas — nie zapomnieć o tradycyjnych kanapkach Finger.

W podwieczorek znajduje się znakomity wybór pachnących herbat i kaw — i możesz dodać świąteczne kieliszek szampana!

Serwowana codziennie w Sun Lounge, na tarasie oranżerii, nasza podwieczorek jest idealna na różne okazje, od urodzin, wieczorów panieński, prysznice dla dzieci i popołudnia „Sip & See”, po imprezy firmowe.

Serwowane codziennie od 11h00 do 12h00 i 15h00 do 17h00

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Cellars Hohenort

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania