WeTu Analytics

Saxon Hotel Villas & Spa

Qunu Restaurant

Doskonała restauracja Qunu w hotelu Saxon serwuje nowoczesny stół afrykański, w którym spotykają się lokalne i międzynarodowe specjały, aby inspirować wyjątkowe, tętniące życiem i rozrywkowe doznania kulinarne. Wiele składników używanych w naszych potrawach jest ekologicznie uprawianych w naszym własnym ogrodzie ziołowym i warzywnym, zwanym Sarapana.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Terrace

Menu tarasowe oferuje szeroki wybór lekkich posiłków przez cały dzień. Odkryj sałatki wykonane ze starannie dobranych składników z naszego własnego ogrodu warzywnego, soczystych hamburgerów oraz najświeższych ryb i owoców morza. Pomysłowe połączenie świeżych składników z doskonałym smakiem oferuje zróżnicowaną gamę kulinarnych kreacji zaprojektowanych z myślą o kuszaniu i zaskoczeniu każdego podniebienia.

W miarę jak dzień będzie można zobaczyć szefów kuchni idąc do ogrodu warzywnego, aby uzyskać inspirację i wybrać świeże składniki do specjalnych menu dnia. Taras jest idealnym miejscem na spędzenie wspaniałego afrykańskiego słońca podczas długiego, spokojnego lunchu lub popołudniowego słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saxon Hotel Villas & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania