WeTu Analytics

Saxon Hotel Villas & Spa

Hotel Saxon, Villas and Spa jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania wielu klejnotów afrykańskiej stolicy, Johannesburga — tętniącego życiem światowej klasy miasta z fascynującą mieszanką sztuki ekspresyjnej, eklektycznej kultury, zachwycających krajobrazów i intrygującej historii. Ten luksusowy hotel położony jest na terenie wspaniałej ziemi o powierzchni 10 akrów, w otoczeniu bujnych ogrodów. Oferuje on ekskluzywną ucieczkę, w której każdy szczegół został uznany za gwarancję absolutnego komfortu.

Dla bardziej osobistego doświadczenia, podróż Saksońska zabierze Cię wzdłuż Skywalk z dala od głównego hotelu, umieszczając Cię w jednej z naszych trzech willi, położonych w bujnych rodzimych ogrodach, składających się z gustownie urządzonych apartamentów.

Saxon Spa, sanktuarium dla zmysłów, które znajduje się w wyjątkowym otoczeniu kaskadowych cech wodnych i wpływów miedzi i soli himalajskich. Oferuje on różnorodne zabiegi lecznicze i ożywiające Signature Therapies, a także zabiegi na twarz, bar Manicure i salon pedicure.

Doskonała restauracja Qunu w hotelu Saxon serwuje nowoczesny stół afrykański, w którym spotykają się lokalne i międzynarodowe specjały, aby inspirować wyjątkowe, tętniące życiem i rozrywkowe doznania kulinarne. Wiele składników używanych w naszych potrawach jest ekologicznie uprawianych w naszym własnym ogrodzie ziołowym i warzywnym, Sarapana.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saxon Hotel Villas & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania