WeTu Analytics

Saxon Hotel Villas & Spa

Luxury Suite

(20 pokoje)

Luksusowy apartament, (główny hotel), 80sq m (861sq ft). Cena zakwaterowania obejmuje bezpłatne śniadanie, szybkie WiFi, pełny minibar i przekąski, butelkę wina musującego, rozrywkę w apartamencie, 55-calowy telewizor Smart TV oraz minibar z przekąskami. Z dużą ilością bardzo uważnego personelu, zostaniesz powitani po imieniu i będziesz miał wszelkie potrzeby przewidziane przez 24-godzinnego lokaja. Z prywatnego patio roztacza się wspaniały widok na ogród, panoramę miasta i taras przy basenie. Apartament ten składa się i odrzuca codziennie. Codziennie rano do drzwi dostarczane są świeże kwiaty i gazety.

W cenę pobytu wliczono strzeżony parking, zameldowanie w apartamencie oraz wstęp do spa, siłowni i klubu fitness. Przez cały dzień Goście mogą korzystać z wielokrotnie nagradzanej restauracji w Saksońskiej restauracji.

Zanurz się w eleganckiej ciszy i wyrafinowanej przyjemności Saxon Luxury Suite, która przewyższa oczekiwania. Wnętrza apartamentu urządzone są w ciepłym afrykańskim słońcu i luksusowo urządzone w stylu afrykańskim w stylu saksońskim. Wnętrza apartamentu zdobią piękne tekstury z spokojnego marmuru i jasnego drewna, a ich wnętrza zdobią subtelne geometryczne wzory i pluszowe meble przeplatane nowatorskimi wpływami Wschodu i afrykańskimi artefaktami.

Przytulny układ na otwartym planie obejmuje salon i jadalnię, w pełni wyposażone biurko biznesowe oraz międzynarodowe wtyczki wielofunkcyjne. W luksusowej oddzielnej łazience znajduje się duża wanna i kabina prysznicowa.

Apartament wyposażony jest w łączność Bluetooth i odtwarzacz DVD, a także system muzyczny z dźwiękiem przestrzennym, w tym wszystkie stacje radiowe, pełny interfejs do gier i cyfrową bibliotekę muzyczną.

Każde łóżko typu king-size jest elegancko ubrane z najwyższej jakości pościeli na świecie, wybór poduszek, luksusowe szlafroki i kapcie oraz obfite świeże białe ręczniki. Wszystkie łazienki wyposażone są w zestaw luksusowych kosmetyków marki Molton Brown.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Villa Luxury Suite

(21 pokoje)

Luksusowy apartament Saxon Villa, 80 m² (861sq ft). W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie, szybkie WiFi, butelkę wina musującego, rozrywkę w apartamencie oraz 55-calowy telewizor Smart TV. Z dużą ilością bardzo uważnego personelu, zostaniesz powitany po imieniu i masz wszelkie potrzeby przewidywane przez 24-godzinnego lokaja. Prywatny taras prowadzi do bujnych ogrodów.
W hotelu Saxon Villa Luxury Suites goście mogą zrelaksować się w wyjątkowym zaciszu. Wnętrza zostały starannie urządzone w eleganckim, współczesnym stylu afrykańskim. Wnętrza zdobią naturalne faktury kamienne okładziny i bogate drewno. Ściany i wnęki zdobią rzeźby, obrazy i inne słynne dzieła saksońskiej kolekcji sztuki.

Przytulny układ na otwartym planie obejmuje część wypoczynkową i jadalnię z biurkiem biznesowym oraz międzynarodowymi wtyczkami wielofunkcyjnymi. W luksusowo wyposażonej oddzielnej łazience znajduje się duża wanna i kabina prysznicowa.

Każde łóżko typu king-size jest wyposażone w najwspanialszą pościel na świecie, szlafrok i kapcie oraz obfite świeże białe ręczniki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z luksusowym zestawem kosmetyków marki Molton Brown.

Każdy apartament typu suite dysponuje prywatnym tarasem prowadzącym do bujnych ogrodów. Każdy apartament typu Villa Luxury Suite można ze sobą połączyć.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Presidential Suite

(3 pokoje)

Apartament Prezydencki, (Główny Hotel), 200 m kw. (2 152 m kw.). W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie, szybkie WiFi, butelkę francuskiego szampana, rozrywkę w apartamencie oraz dwa 75-calowe telewizory Smart TV. Z dużą ilością bardzo uważnego personelu, zostaniesz powitany po imieniu i masz wszelkie potrzeby przewidziane przez 24-godzinnego lokaja, z w pełni wyposażoną kuchnią kamerdynera. Prywatne patio prowadzi do bujnych ogrodów.

Przeżyj pobłażliwie pobyt premium dostosowany do zaspokojenia najbardziej wymagających koneserów w pałacowych apartamentach prezydenckich. Wnętrza apartamentu zdobią inspirowane afrykańską paletę kamiennych i bogatych lasów. W apartamencie panuje spokojna atmosfera relaksu i spokoju.

Apartament ten wyposażony jest w łóżko typu king-size z baldachimem, garderobę, oddzielną łazienkę z wanną, podwójną umywalką i kabiną prysznicową. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa i jadalnia z biurkiem biznesowym, przedpokój, łazienka dla Gości, oddzielny salon, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia lokaja i obsługa lokaja.

Każde łóżko typu king-size jest wyposażone w najlepszą pościel na świecie, wybór poduszek, szlafrok i kapcie oraz obfite świeże białe ręczniki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z luksusowym zestawem kosmetyków marki Molton Brown.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Villa Presidential Suite

(8 pokoje)

Apartament prezydencki Saxon Villa, 200sqm (2 152sqft). W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie, szybkie WiFi, butelkę francuskiego szampana, rozrywkę w apartamencie oraz dwa 75-calowe telewizory Smart TV. Z dużą ilością bardzo uważnego personelu, zostaniesz powitany po imieniu i masz wszelkie potrzeby przewidziane przez 24-godzinnego lokaja, z w pełni wyposażoną kuchnią kamerdynera.
Z prywatnego patio roztacza się widok na bujne ogrody. Apartament jest codziennie przygotowywany i opuszczany, codziennie rano ze świeżymi kwiatami. Do drzwi dostarczane jest gazeta.

Pozwól swoim zmysłom urzeczyć się wciągającym współczesnym afrykańskim wystrojem w pałacowych apartamentach Villa Presidential Suites. Ten spokojny apartament zdobią naturalne faktury, takie jak kamienne okładziny i bogate lasy, a ściany zdobią rzeźby, obrazy i inne słynne dzieła kolekcji sztuki saksońskiej.

Apartament ten wyposażony jest w łóżko typu king-size z baldachimem oraz oddzielną łazienkę z wanną, podwójną umywalką i kabiną prysznicową. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa i jadalnia z biurkiem biznesowym, a także łazienka dla Gości, oddzielny salon, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia lokaja oraz obsługa lokaja.

Każde łóżko typu king-size jest wyposażone w najwspanialszą pościel na świecie, szlafrok i kapcie oraz obfite świeże białe ręczniki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z luksusowym zestawem kosmetyków marki Molton Brown.

Każdy apartament prezydencki w Saksonii Villa może być ze sobą połączony.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nelson Mandela Platinum Suite

(1 pokój)

Apartament Nelson Mandela Platinum Suite, (główny hotel), 400 m kw. Ten apartament typu suite oferuje bezpłatne śniadanie, szybkie WiFi, francuski szampan, rozrywkę w apartamencie oraz 75” telewizory Smart TV. Z dużą ilością bardzo uważnego personelu, zostaniesz powitany po imieniu i masz wszelkie potrzeby przewidziane przez 24-godzinnego lokaja, z w pełni wyposażoną kuchnią kamerdynera.

Jest to apartament typu suite z widokiem na taras przy basenie, basen bez krawędzi oraz ogrody i wzgórza drzew w kierunku panoramy Johannesburga.

Wejdź do wspaniałego apartamentu Nelson Mandela Platinum Suite przez przeszkloną windę, aby zapewnić sobie bezkonkurencyjny luksus. Ten urządzony w afrykańskim stylu apartament typu premier jest uosobieniem charakterystycznego stylu i charakterystycznej elegancji, z której słynie Saksoński.

Ten okazały apartament typu suite dysponuje wejściem, łazienką dla Gości, oddzielnym salonem, jadalnią oraz częścią biznesową z biurkiem. W głównej sypialni znajduje się łóżko typu king-size z baldachimem, oddzielna łazienka z wanną z hydromasażem, kabiną prysznicową i łaźnią parową.

Apartament wyposażony jest również w łączność Bluetooth i odtwarzacze DVD, a także w systemy dźwięku przestrzennego i pełne interfejsy do gier.

Każde łóżko typu king-size jest ładnie ubrane z najlepszej pościelą na świecie, luksusową szatę i kapcie. W każdym pokoju znajduje się łazienka z luksusowym zestawem kosmetyków marki Molton Brown.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saxon Hotel Villas & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania