WeTu Analytics

Saxon Hotel Villas & Spa

Qunu Restaurant

W Qunu każde danie to arcydzieło, skrupulatnie wykonane z najlepszych składników, aby stworzyć niezwykłe wrażenia gastronomiczne. Nasze menu 2, 3 i 4 dania można również delektować się z winami połączonymi przez nasz zespół sommelierów. Ciesz się 6-daniowym menu degustacyjnym w każdy czwartek, piątek i sobotni wieczór, które można również połączyć z winami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Terrace

Taras zapewnia doskonałe miejsce na słońce, aby podziwiać widoki na kuszące ogrody, centralny punkt hotelu, basen bez krawędzi i nie tylko. Menu oferuje szeroki wybór lekkich posiłków i przekąsek przez cały dzień. Kreacje kulinarne łączą najświeższe składniki i najbogatsze lokalne smaki.

Taras jest idealny do przeżywania wspaniałego afrykańskiego słońca podczas długiego, spokojnego lunchu lub popołudniowych zachodów słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Piano Lounge

Piano Lounge to doskonałe miejsce na śniadanie, posiłki na świeżym powietrzu oraz poranną i podwieczorek. Elegancki salon Piano Lounge oferuje spokojną atmosferę, w której można rozpocząć dzień od obfitego śniadania, zjeść lekki posiłek lub delektować się dekadencką herbatą. W Piano Lounge jesteśmy dumni z tego, że oferujemy połączenie elegancji, komfortu i doskonałości kulinarnej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Olive Bar

Bar Olive oferuje coś więcej niż tylko napoje - to doświadczenie, które zachęca Cię do relaksu i delektowania się lekkim posiłkiem lub drinkiem przed kolacją w otoczeniu, które emanuje wyrafinowaniem i urokiem. Szklane drzwi z baru prowadzą na taras, z którego roztacza się wspaniały widok na ciepłe afrykańskie zachody słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Saxon Hotel Villas & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania