WeTu Analytics

[DISABLED]Leleshwa Hiking

Hiking - 2-6 days

Wycieczki rozpoczynają się w Kanunka, która jest około 3 godziny jazdy od Leleshwa Camp, aby rozpocząć wędrówkę. Goście mogą również dojechać z Nairobi do punktu wyjścia.

Po dotarciu do punktu wyjścia wędrówki, spotkasz swojego przewodnika Maasai, portierów i osłów, którzy będą transportować nasz sprzęt i sprzęt kempingowy. Pakiety jednodniowe są dostarczane przez Leleshwa Camp i spakujesz tylko to, czego potrzebujesz na wędrówkę — wszystkie inne bagaże będą przechowywane, aby na koniec wędrówki czekać. Każda trasa jest planowana zgodnie z długością wędrówki i fizyczną zdolnością grupy.

Rozpoczynamy nasze spacery safari na 3-4 godziny pierwszego popołudnia, wędrówki przez pola uprawne Maasai i rozbity krzak. Po zatrzymaniu się na lunch pod klasycznym parasolowym drzewem cierniowym, kontynuujemy nasz spacer w kierunku wzgórz. W miarę jak wioski stają się coraz bardziej odległe, a brudne ścieżki spadają w ścieżki, ostatecznie opuszczamy ostatnie osady i wchodzimy do lasu przed dotarciem do naszego pierwszego kempingu.

W ciągu najbliższych kilku dni będziemy chodzić do 6 godzin dziennie po szlakach słonia i bawolego do lasu, przechodząc przez małe dziury wodne i przemierzając leśne polany, wpadając w doliny, aby przejść wzdłuż masywnych bagien, które biegną wzdłuż dna doliny. W pogodny dzień możemy zobaczyć całą drogę do jezior sodowych Magadi i Natron, gdzie słynne różowe flamingi Afryki; 6,600 stóp Ol Donyo Lengai, jedyny aktywny wulkan Tanzanii; i szczyty Gale i Shompole. Dla bardziej wymagających przygód, odwiedź wodospad Alarsu, 300 stóp spadek do ogromnego basenu. Trasa została otwarta przez naszego przewodnika Maasai, Roberta Rerende, który prowadzi drogę, gdy negocjujemy skalistą ścieżkę wzdłuż muru doliny. Jest to trudny spacer, ale kiedy dotrzemy do dna i są nagradzani szansą na ochłodzenie w ogromnym basenie, to jest warte wysiłku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Masai Olympics

Skoro jesteś na pustyni, dlaczego nie spróbować swoich sił w niektórych „tradycyjnych” zajęciach? Naucz się rzucać włócznią, rozpalić ogień, a nawet tańczyć taniec ze swoimi przewodnikami Masaai.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

[DISABLED]Leleshwa Hiking

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania