WeTu Analytics

Elewana Loisaba Starbeds

Położona na skalistym kopje, Elewana Loisaba Star Beds dowodzi przemijające widoki na falistą dolinę i stały wodotwór, uczęszczany przez dzikich zwierząt.

Ręcznie wykonane drewniane łóżka z baldachimem siedzą na podniesionych drewnianych platformach wysadzanych dachem krytym strzechą. Każdego wieczoru Goście mogą spać pod niekończącym się afrykańskim niebem.

Każde łóżko gwiezdne zostało zaprojektowane w stylu rustykalnym, aby uzupełnić otaczające otoczenie. W każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka na otwartym planie z widokiem na okolicę.

Zespół tradycyjnych wojowników Samburu & Laikipiak Maasai powita i goszczy Cię ze swoją zwyczajową ciepłą afrykańską gościnnością.

Wschodząc wcześnie, aby oglądać wschód słońca z Twojego Starbed z pocieszającym gorącym napojem, dzień naprzód obiecuje przygodę, z mnóstymi atrakcjami, dzięki którym możesz doświadczyć Loisaba. Dzień zabawy jest uzupełniony drinkami przy kominku w salonie Starbeds, w którym można delektować się wysokymi opowieściami o afrykańskim buszu, a opowieść kontynuuje pyszny wspólny obiad.

Elewana Loisaba Star Beds to prawdziwie autentyczne i intymne afrykańskie doświadczenie. „Największa sypialnia na świecie, gdzie nocne niebo jest twoim sufitem, a wzgórza w oddali są waszymi ścianami”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Elewana Loisaba Starbeds

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania