WeTu Analytics

Elewana Loisaba Starbeds

Game Driving Day and Night

Obfite dzikiej przyrody Loisaba w całej jest toczenia krajobraz jest naprawdę dziki. Loisaba jest korytarzem szlaku migracji słonia i posiada zdrową populację lwów, a także wybitne gatunki północne, takie jak grevy zebra, Beisa oryx i somalijski struś. Loisaba jest również asortymentem dla rzadkiego i specjalnego dzikiego psa.

Loisaba posiada flotę niestandardowych pojazdów safari Land Rover, ze specjalnymi funkcjami do fotografii. Przewodniki Loisaba są wszystkie KPSGA Brąz i Srebro oceniane i mają intymną wiedzę na temat przyrody i kultury okolicy.

Wszystkie dyski do gier są zawarte w pakiecie gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bush Walks

Pozostawienie samochodu na spacer po buszu pozwala na bliskie i intymne doświadczenie natury. Wybierz się na spacer z jednym z doskonałych przewodników Loisaba, aby dowiedzieć się, jak rozpoznać znaki zwierząt i ślady, docenić mniejsze stworzenia i florę Afryki, a wszystkie ciesząc się otoczeniem w wolniejszym tempie.

Spacery z przewodnikiem Bush są zawarte w pakiecie gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Riding

Jazda konna daje szansę doświadczyć dzikiej przyrody z innej perspektywy. Przemierzanie stad zebry, impali lub żyrafy to ekscytujące doświadczenie. Konie Loisaba są hodowane i wyszkolone w krzakach, co pozwala zbliżyć się do dzikiej przyrody.

Jazda konna jest dodatkowym pakietem gry i zwykle trwa 2 godziny. W tej działalności mogą brać udział tylko zawodnicy z doświadczeniem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Camel Trekking

Wielbłądy są widokiem synonimem północnych regionów Kenii. Goście mogą wybrać się na przejażdżkę tradycyjnym środkiem transportu wzdłuż rzeki Egaso Nyiro lub po równinach.

Trekking wielbłądów jest dodatkowy do pakietu gry i zwykle trwa 2 godziny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural Visits

Samburu z północnej Kenii, plemię pasterskie, słynie z kolorowej i imponującej sukni. Goście hotelu Loisaba mogą udać się do lokalnej wioski Samburu, aby dowiedzieć się o mieszkańcach Samburu i ich kulturze.

Dysk gry do wioski Samburu jest zawarty w pakiecie gry, ale opłata wejściowa, która trafia do społeczności jest dodatkowym.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Loisaba Sniffer Dogs

Loisaba Conservancy ma własny oddany zespół antykłusowniczy, składający się z czterech psów wąchających - Wojownik, Maszyna, Meza i Nanyokie - oraz ich zespołu opiekuńczego. Odwiedź zespół i dowiedz się o ich codziennych szkoleniach i zajęciach, a także obejrzeć demonstrację przeciwkłusownictwa w akcji.

Pobierana jest opłata za darowiznę, która jest skierowana na działania Loisaba w zakresie zwalczania kłusownictwa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain biking

Aby uzyskać trochę emocji i adrenaliny, weź rower górski i przewodnik i odkryj niektóre szlaki rowerowe wokół Loisaba Conservancy na dwóch kołach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Jeśli jesteś entuzjastą wędkarstwa, mamy kilka wspaniałych tamy zarówno dla sumów, jak i tilapii! Zawieramy krótką grę jazdy do tamy, gdzie można zobaczyć hipopotamy i inne zwierzęta.

Wędkowanie jest wliczone w Pakiet Gry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush meals

Ciesz się pysznym, wykwintnym posiłkiem wśród zabytków, dźwięków i zapachów afrykańskiego krzewu. Idealne zakończenie na spacer w krzakach, przejażdżkę konną lub safari wielbłądem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowners

Efektowny afrykański zachód słońca jest zawsze najlepszy przy ulubionym drinku w ręku ze starannie wyselekcjonowanego punktu widokowego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Elewana Loisaba Starbeds

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania