WeTu Analytics

George Lodge International Conference Centre

Nasza konferencja jest elegancka i współczesna i doskonale nadaje się do różnorodnych wydarzeń. Miejsce można ustawić zgodnie z Twoimi wymaganiami w różnych stylach. Idealnie nadaje się do szkoleń, szkoleń komputerowych (dostarczanie własnych komputerów), warsztatów, spotkań wieczorów koktajlowych, śniadań biznesowych i wielu innych. Składa się z prywatnego miejsca do pracy dla facylitatora, relaksujące kanapy, gdzie mogą odpocząć w czasach przerwy. Dla palaczy jest wyznaczony do tego celu zewnętrzny balkon. Pozostałe pokoje, o których mowa powyżej, mogą być wykorzystane w połączeniu z tym miejscem.

Lunch serwowany jest w naszej sali bankietowej lub jeśli pogoda jest idealna na basenie (należy wcześniej zorganizować). Wszystkie łazienki znajdują się na dole. Co najważniejsze, nasze Centrum Konferencyjne prowadzi usługę dostosowaną do Twoich potrzeb, zapewniając, że Twoje zapotrzebowanie na żywność i napoje są zawsze spełniane. Zawsze chętnie omówimy z Tobą alternatywne menu i specjalne wymagania żywieniowe.

Dostępne są różne pakiety konferencyjne i wierzymy, że każda konferencja/impreza/spotkanie ma indywidualne wymagania i dlatego jesteśmy bardzo elastyczni w naszym podejściu do cytowania zgodnie z Twoimi potrzebami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

George Lodge International Conference Centre

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania