WeTu Analytics

The Oyster Box

Położony z widokiem na historyczny i słynny punkt orientacyjny, latarnię morską Umhlanga, The Oyster Box od dawna jest jednym z najbardziej lubianych i najbardziej wybitnych hoteli RPA, który zajmuje szczególne miejsce w sercach niezliczonych gości, którzy cieszyli się ciepłem, troskliwym serwisem i odprężającą elegancją od to pierwsze otwarcie w 1947 roku.

Hotel Oyster Box usytuowany jest przy plaży w miejscowości Umhlanga, bezpośrednio przy plaży i oferuje widok na Ocean Indyjski. Jest to jeden z najbardziej lubianych hoteli w Republice Południowej Afryki. Słynny z hojnej gościnności, troskliwej obsługi i wyjątkowej kuchni, The Oyster Box oferuje cały kolonialny urok i nostalgię minionej epoki, ale z wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami i wygodami.

Hotel Oyster Box jest dogodnie położony na skraju oceanu, zaledwie 5 minut spacerem od centrum miejscowości Umhlanga Village Centre, dzięki czemu można szybko i łatwo dotrzeć do Afro-chic centrum Durban, międzynarodowych lotnisk i licznych stylowych centrów handlowych... ale ma poczucie klasycznego uroku i elegancji, jak nigdzie indziej na ziemi.

W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak Gateway Theatre of Shopping, Ushaka Marine World, kasyno Sun Coast, historyczne Natal Midlands i majestatyczne góry Drakensberg, a także doskonałe duże 5 parków gier, loży i historycznych pól bitew.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Oyster Box

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania