WeTu Analytics

The Oyster Box

The Grill Room

Legendarny Grill Room słynie z doskonałej kuchni i doskonałej kuchni od prawie 70 lat.

Menu jest inspirowane połączeniem klasycznych przysmaków, stworzonych przez Beę Tollman, prezesa i założyciela Red Carnation Hotel Collection, restauracji Signature Daniami i współczesnymi kreacjami inspirowanymi aktualnymi światowymi trendami.

Lokal Classic Grill Room obejmuje autentyczną usługę Gueridon, w której serwowane są potrawy przygotowywane i prezentowane przy stole indywidualnym oraz na wózku typu Classic z 1920 roku, który obejmuje 18 przystawek „starego świata”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Ocean Terrace

Piękna restauracja Ocean Terrace, z której roztacza się wspaniały widok na Ocean Indyjski, serwuje dania w stylu bistro. Do każdego podniebienia można wybrać świeżo upieczoną pizzę z pieca do pizzy opalanego drewnem, ekologicznie pozyskane owoce morza oraz wiele wieloletnich przysmaków, takich jak ryby i frytki. Codziennie rano w lokalu Ocean Terrace serwowane jest pyszne śniadanie angielskie. W porze lunchu i kolacji podawane są dania do wyboru z karty.

Również w ofercie w Ocean Terrace, niesamowity Curry Buffet, w tym autentyczny kurczak Tandoori, nadal przyciąga fanów z daleka i szeroka. Wykorzystując delikatne, ręcznie mieszane kombinacje przypraw i świeżych ziół, szeroki wybór curry obejmuje mięso, ryby i opcje wegetariańskie - dzięki czemu każde curry staje się arcydziełem!

Ocean Terrace jest również idealnym miejscem na relaksujący zachód słońca z widokiem na basen przepływu obręczy i morze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Palm Court

Zainspirowany oryginalną kolonialną architekturą The Oyster Box z czterema wspaniałymi tole i ceramicznymi żyrandolami zakupionymi w hotelu Savoy w Londynie, naturalnym światłem słonecznym i górujące Palms, The Palm Court jest miejscem legendarnego High Tea każdego popołudnia. Jest to również ulubione miejsce spotkań na nieformalną kolację i idealne miejsce na wieczorny posiłek.

High Tea to długa, spokojna romans z muzyką fortepianową na żywo. Wszystkie wypieki i wypieki przygotowywane są na terenie obiektu przez szefa kuchni, Joanitę Venter i jej zespół. Wysoki stół do herbaty to wizualny i smakowy spektakl wystawnych smakołyków, ze wszystkim od świeżo upieczonych bułeczek, ciastek, quiszy i ciast, po kanapki na palcach i przysmaki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Lighthouse Bar

Bar Lighthouse zachwyca bogatym wystrojem z ciemnych drewnianych paneli oraz detali ze skóry, szkarłatu i złota. Dysponuje on dużym tarasem, z którego roztacza się spektakularny widok na słynną latarnię morską i Ocean Indyjski. Z muzyką na żywo, pysznymi lekkimi przekąskami i egzotycznymi koktajlami, jest to najgorętszy bar w KwaZulu-Natal.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Oyster Bar

Stylowy bar Oyster, z którego roztacza się widok na basen bez krawędzi i Ocean Indyjski, specjalizuje się w szampanach i ostrygach, świeżo zebranych z łóżek ostryg, a także oferuje lekkie menu, pyszne koktajle i muzykę na żywo.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Chukka Bar

Ten autentyczny bar starego świata jest pełen uroku i charakteru. Od ponad 40 lat pozostaje ulubionym miejscem wśród mieszkańców, serwując pyszne, obfite przekąski oraz najlepszy wybór whisky, piw i cygar.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Oyster Box

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania