WeTu Analytics

The Oyster Box

The Chef's Table

Jeśli jesteś smakoszem szukającym czegoś nieco „poza zwyczajem”, potrzebujesz wyjątkowego menu wydarzeń lub chcesz zaimponować komuś wyjątkowemu - nie przegap okazji, aby zająć miejsce w pierwszym rzędzie z szefem kuchni Kevinem Josephem i jego asem Drużyną. Kuchnia w Oyster Box.

Wieczór rozpoczyna się w eleganckim barze Oyster z napojami przed kolacją i muzyką na żywo od naszego rezydenta muzyka, zanim zostanie podjęta „za kulisami”, gdzie zaczyna się kulinarna podróż, zwiedzając kuchnię roboczą i zabawną buche szampana i kanapek.

W miarę jak rozwija się dramat tej ruchliwej kuchni w trybie pełnej obsługi, obserwuj, jak Szefowie Kuchni przygotowują pyszne, pięciodaniowe, sparowane menu na twoich oczach. Stolik kucharski jest dostępny dla grup od 6 do 10 osób, od poniedziałku do niedzieli w porze kolacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Direct Beach Access

Bezpośredni dostęp do plaży

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Holiday Club

Dzieci w wieku od 4 do 12 lat mają dostęp do nadzorowanego klubu wakacyjnego podczas pobytu.

Inne atrakcje obejmują opowiadanie historii, malowanie twarzy, zajęcia artystyczne i rzemieślnicze, pizze i pokazy filmowe. Specjalne programy są oferowane w okresach szczytu, takich jak święta szkolne, Wielkanoc, Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Holiday Club czynny jest codziennie od godz. 10.00 do 19.00

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Dining in the Wine Cellar

Dla bardziej intymnych wrażeń kulinarnych, piwniczka z przeszklonym sufitem zatopiona jest tuż pod barem Oyster. Jest ona wyjątkowa podczas kolacji, imprez firmowych, degustacji lub imprez okolicznościowych.

Na każdą okazję przygotowywane są specjalne menu, a mieszkańcy Sommelier zaprezentują wybór win z nagradzanej listy win Diners Club Diamond, która oferuje najlepszy wybór południowoafrykańskich i międzynarodowych roczników.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cinema

Do dyspozycji Gości hotelu jest kameralny, 24-miejscowy kin/sala projekcyjna. Każdego miesiąca ustalany jest nowy harmonogram, uruchamiając nowy film pięć razy dziennie (10h00, 14h00, 18h00, 20h00 i 22h00).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Fitness Centre

24 godziny dostępu

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Spa

Naszym celem jest przywrócenie piękna i równowagi poprzez indywidualne zabiegi i podróże spa, spersonalizowane dla każdego z naszych gości przez wykwalifikowanych terapeutów. Nasze zaangażowanie w dobro koncentruje się na całościowych zasadach, łącząc starożytną mądrość i nowoczesną wiedzę.

Spa at The Oyster Box korzysta z wielu uznanych na całym świecie produktów leczniczych oraz ekskluzywnych, ekskluzywnych produktów do pielęgnacji ciała i profesjonalnych zabiegów spa B|Africa. Ten luksusowy asortyment łączy rdzenne afrykańskie ekstrakty roślinne i naturalną dobroć soli morskich zachodniego wybrzeża Atlantyku.

B| Afryka wykorzystuje zrównoważone praktyki pozyskiwania odnawialnych gatunków tubylczych, takich jak olej z drzewa baobabu, olej marula, masło awokado, miód, rooibos, orzech Mongongo i olej z ziaren Ximenia. Ponadto oferta obejmuje starannie wykonane pakiety zabiegowe B|Africa Spa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Business Centre

Nasz najnowocześniejsze, 24-godzinne bezpłatne centrum biznesowe, które znajduje się na pierwszym piętrze w sąsiedztwie kina, jest dostępne dla wszystkich gości hotelowych. Do dyspozycji Gości są 2 biurka, z których każdy dysponuje komputerem, drukarką i restauracją, która oferuje przemyślane detale, takie jak suszone owoce i woda mineralna, a także kawa i herbata na życzenie. Centrum biznesowe oferuje bezpłatny dostęp do Internetu, a w całym hotelu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Na życzenie w centrum biznesowym dostępny jest faks, czarno-biały ksero oraz usługi sekretarskie. Wysyłka i pakowanie, laminowanie i wiązanie można zorganizować bezpośrednio z naszym konsjerża za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Clock Library

Biblioteka zegarów

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Oyster Box

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania