WeTu Analytics

The Emakoko

Koncepcja The Emakoko była pomysłem Anthony'ego i Emmy Childs - twoich gospodarzy podczas pobytu. Mieszkają na miejscu z małą rodziną i oddanym zespołem personelu, którzy z przyjemnością witają gości i dla których nic nie jest zbyt kłopotliwe.

Emakoko to dwudziestoosobowa, luksusowa willa z czterema łóżkami, zaprojektowana w stronę doliny nad rzeką Mbagathi, na granicy Parku Narodowego Nairobi. Wielką starannością podjęto włączenie pięknych drzew figowych, które rosną na klifie, gdzie znajduje się domek. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na rzekę i park.

Emakoko pozwala ludziom rozpocząć i zakończyć swoje safari w środowisku dzikiej przyrody, które podróżowali do tej pory, aby cieszyć się. W ciągu 20 minut od odprawy celnej mogą teraz oglądać grę w niesamowitym parku narodowym Nairobi. Jedynym opóźnieniem „transferu”, które mogą wystąpić w drodze do lub z Emakoko, są naturalne przerwy, aby oglądać dumę lwów lub czekać na nosorożca lub podróż żyrafy, aby przejść przez drogę.

Goście mogą zrelaksować się przy koktajlu Emakoko w obszarze widokowym lub po prostu wypić kawę przy basenie z widokiem na rzekę. Istnieje również szansa, aby zobaczyć naszego rezydenta hipopotama, który również lubi mieć na ciebie oko. Można go zobaczyć wypas na trawniku poza pokojami wczesnym wieczorem lub rano.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Emakoko

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania