WeTu Analytics

The Emakoko

Game Drives

Weź udział w grze w jednym z najbardziej unikalnych parków gier na świecie, Parku Narodowego Nairobi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Visits to The David Sheldrick Trust

Wizyty, aby zobaczyć osierocone słonie. David Sheldrick Wildlife Trust, zrodzony z pasji jednej rodziny do Kenii i jej dzikiej przyrody, jest dziś najbardziej udanym programem ratownictwa i rehabilitacji dla sierot słoni na świecie oraz jedną z pionierskich organizacji ochrony przyrody i siedlisk w Afryce Wschodniej.

https://www.sheldrickwildlifetrust.org/

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Visits to the Giraffe Centre

Założona w 1979 roku jako główny ośrodek hodowlany zagrożonej żyrafy Rothschilda, w 1983 roku zwiększyła swoje wysiłki ochronne, otwierając wybitny ośrodek edukacji ekologicznej. Wybierz się na wycieczkę po Centrum i nakarmić żyrafy.

http://giraffecenter.org

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Nairobi Excursions

Nairobi jest tuż za rogiem dla tych, którzy muszą zdobyć przedmioty last minute. Chociaż nasz butik jest w pełni zaopatrzony, chętnie zabierzemy Cię do którejkolwiek z lokalnych dzielnic handlowych w Nairobi. Nasi przewodnicy to nie tylko specjaliści od dzikiej przyrody, ale także rozumieją sztukę negocjacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lion Lights

Interesujący projekt mający na celu powstrzymanie dużych drapieżników, takich jak lew, lampart, hiena i gepard, od zabijania zwierząt gospodarskich trzymanych w pomieszczeniach. Ten prosty projekt został wymyślony przez 11-letniego chłopca, Richarda Turerere'a, którego rodzina i sąsiedzi mieli do czynienia z napadami drapieżników i depredacją zwierząt gospodarskich niemal codziennie w Kitengela (obszar graniczący z Parkiem Narodowym Nairobi).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Emakoko

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania